letadlo ico Levné letenky do Kazan

Kazaň je hlavní město Tatarstánu, přičemž leží ve výhodě evropské části Ruska. Je to jedno z největších měst v Rusku, přičemž leží na levém břehu řeky Volhy. Populace Kazaně je přibližně 1,1 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl, stejně jako ve zbytku státu. Kazaň je velmi důležité administrativní a kulturní centrum Ruska. Podívejte se sem s levnými letenkami do Kazaně z Prahy co nejdříve.

Letenky Praha - Kazan

Kazan International Airport

Zkratka letiště: KZN
Letenky do Ruska - Kazan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kazani

Mezinárodní letiště Kazan International Airport leží přibližně 25 kilometrů jihovýchodně od Kazaně. Je to největší letiště Tatarstánu a patnácté nejzaměstnanější v Ruské federaci. Bylo otevřeno poprvé v roce 1979 a jeho značení je KZN. Letiště Kazan má dvě betonové příletové a vzletové dráhy a prozatím dva terminály značené 1 a 1A. Před zahájením FIFA 2018 má být dokončen také terminál číslo 2. Každý rok je na letišti Kazan odbaveno 1,9 milionu cestujících. Doprava do města je zajištěna autobusem, vlakem, taxíkem nebo zapůjčeným autem. Rezervujte si levné letenky do Kazaně ještě dnes.

Kazan
Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Kazan - místní čas: 2:28
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 55.799999, 49.116669
Vzdálenost z Prahy: 2382 km


Do Kazaně a Kremlu za turistickými cíli

Nejvýznamnější stavbou Kazaně je Kreml, což je citadela, která byla v roce 2000 prohlášena za světové dědictví UNESCO. Významná je také katedrála Zvěstování s pěti kopulemi, tajemná šikmá věž Söyembikä, která je nejviditelnějším orientačním bodem města, mešita Qol-Şarif, dům guvernéra z 19. století či palác prezidenta Tatarstánu. Až budete unavení, posaďte se v některém z krásných parků Kazaně a užijte si zdejší atmosféru. S levnými letenkami do Kazaně z Prahy můžete letět už zítra, tak neváhejte.

Levné letenky do Kazaně

Podívejte se do Ruska už zítra, stačí si koupit levné letenky do Kazaně. Tyto letenky jsou s odletem z Prahy a navíc se levné letenky do Kazaně dají zakoupit online. Průměrná doba letu do Kazaně z Prahy je 6 hodin. Kupte si levné letenky do Kazaně z Prahy co nejdříve, protože jsou velmi rychle vyprodané.


Počasí Kazan

sluncepolojasno

13°C

Východ slunce: 4:18

Západ: 19:04

Sobota

zataženodeštík

8°C

teplota 9°C 7°C

Neděle

zataženodeštík

8°C

teplota 11°C 5°C

Pondělí

zataženo

10°C

teplota 13°C 6°C

Úterý

zataženodeštík

8°C

teplota 12°C 5°C

Letenka Kazan

Kazan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kazan - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kazan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist