letadlo ico Levné letenky do Kathmandu

Kathmandu je hlavní město Nepálu, které se nachází přibližně ve středu země ve stejnojmenném údolí v oblasti Bágmatí. Jedná se o jediné město Nepálu, které má administrativní statut metropolitního města. V Kathmandu žije přibližně 2,5 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu nepálština, snadno se tu domluvíte i anglicky. Měnou je nepálská rupie. Kupte si levné letenky do Kathmandu a navštivte Nepál.

Letenky Praha - Kathmandu

Tribhuvan International Airport

Zkratka letiště: KTM
Letenky do Nepálu - Kathmandu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kathmandu

Mezinárodní letiště Tribhuvan International Airport se nachází přibližně 6 kilometrů jihozápadně od Kathmandu. Jedná se o jediné mezinárodní letiště v celém Nepálu, které navíc funguje už od roku 1949. IATA kód letiště je KTM. Tribhuvan International Airport má jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu, která byla vybudována z travnaté v roce 1957. Letiště má jeden mezinárodní a jeden domácí terminál – oběma dohromady ročně projde přes 3,4 miliony cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, stačí, abyste si koupili levné letenky do Kathmandu. Doprava do města je z letiště Kathmandu zajištěna autobusovými linkami. Přepravit se můžete do Kathmandu, Bhaktapur a Lalitpur. Taxíkem, kterých stojí před terminálem velký počet, trvá cesta přibližně 25 minut.

Kathmandu
Aktuální kurz: 100 NPR = 18.39
Kathmandu - místní čas: 5:52
Časové pásmo: Asia/Katmandu (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 27.716667, 85.316666
Vzdálenost z Prahy: 6353 km


Do Kathmandu za turistickými cíli

Největším turistickým cílem města Kathmandu je historický střed města kolem náměstí Durbar. To je dokonce zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve městě i jeho okolí se nachází velký počet hinduistických i buddhistických chrámu. Mezi ty nejkrásnější patří například Swayambhunath, Pashupatinath, Kopan Monastery či Dakshinkali. Jistým turistickým lákadlem v Karhmandu je také čtvrť Thamel, kde se nachází mnoho obchodů, zakoupit se tu dají suvenýry nebo tradiční jídlo. Kupte si levné letenky do Kathmandu s odletem z Prahy a leťte za poznáním do Nepálu.

Levné letenky do Káthmándú

Chcete se podívat do Nepálu? Tak teď máte jedinečnou příležitost, protože se prodávají levné letenky do Káthmándú. Levné letenky do Káthmándú jsou s odletem přímo z Prahy, přičemž tyto letenky si můžete snadno a rychle objednat online. Průměrná doba letu do Káthmándú z Prahy je necelých 12 hodin. Kupte si levné letenky do Kathmandu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Kathmandu

zataženoMrholení

21°C

Východ slunce: 5:54

Západ: 17:55

Úterý

zataženoMrholení

21°C

teplota 23°C 20°C

Středa

sluncepolojasnoMrholení

21°C

teplota 23°C 19°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

21°C

teplota 23°C 19°C

Pátek

zataženoMrholení

21°C

teplota 22°C 19°C

Letenka Kathmandu

Kathmandu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kathmandu - Nepál i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kathmandu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace