letadlo ico Levné letenky do Kansas City v Missouri

Kansas City je největším městem a druhým největším s metropolitní oblastí v americkém státě Missouri, státu ležícího v centrální části USA. Město se nachází na západě Missouri přímo u hranice s Kansasem na řece Missouri. Kansas City bývá někdy přezdíváno jako „město fontán“, protože se jich tu nachází přes 200. Úředním jazykem v Kansas City je angličtina a měnou americký dolar, stejně jako ve zbytku státu. Levné letenky do Kansas City z Prahy jsou za nízké ceny, tak si je rezervujte ještě dnes.

Letenky Praha - Kansas City v Missouri

Kansas City Downtown Airport (Charles B. Wheeler Downtown Airport)

Zkratka letiště: MKC
Letenky do USA - Kansas City v Missouri

Najdi nejlevnější letenku

Kansas City International Airport

Zkratka letiště: MCI
Letenky do USA - Kansas City v Missouri

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kansas City

Mezinárodní letiště Kansas City International Airport, dříve se jmenovalo Mid-Continent International Airport, je veřejné letiště ležící asi 24 kilometrů severozápadně od centra Kansas City. Patří mezi pět nejlepších letišť v Severní Americe. Toto letiště bylo otevřeno už v roce 1956 a jeho IATA značení je MCI. Skládá se ze tří příletových a vzletových ranvejí, kdy dvě jsou z asfaltu a jedna z betonu, na kterých dosedají letadla z domácích i mezinárodních destinací. Cestující jsou na letišti v Kansas City odbavováni celkem ve třech terminálech. Když si koupíte levné letenky do Kansas City z Prahy, tak zde budete obslouženi také. Do centra Kansas City se dostanete autobusovou linkou číslo 129, která jezdí od půl šesté od rána do čtvrt na dvanáct večer a to za konsistentní jízdné 1,5 amerického dolaru. Najdete tu ale také další spoje, taxíky a půjčovny aut.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Kansas City v Missouri - místní čas: 17:39
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 39.099731, -94.578568
Vzdálenost z Prahy: 7921 km


Do Kansas City za turistickými cíli

Město Kansas City se může pochlubit mnoha zajímavými místy a památkami, které zde můžete vidět. Mezi základní patří Liberty Memorial, památník mužům a ženám sloužícím během první světové války, Crown Center, kde najdete mnoho fontán, místní kostel, a stadiony Arrowhead Stadium a Kauffman Stadium. Za kulturními zážitky vyrazte do galerie Nelson-Atkins Museum of Art, Airline History Museum, American Royal Museum nebo do American Jazz Museum. Potom si odpočiňte v kansaské městské zoo. Dopřejte si dovolenou v USA, stačí si koupit levné letenky do Kansas City z Prahy.

Levné letenky do Kansas City

Leťte na dovolenou do USA a užijte si památky města Kansas City. Levné letenky do Kansas City totiž nyní pořídíte s odletem přímo z Prahy a za naprosto výhodné ceny. Určitě tedy neváhejte a objednávejte si levné letenky do Kansas City co nejdříve, dokud nějaké jsou. Rezervovat si levné letenky do Kansas City můžete online. Průměrná doba letu je z Prahy do Kansas City asi 15 hodin.


Počasí Kansas City v Missouri

zataženoMrholení

25°C

Východ slunce: 5:51

Západ: 20:45

Neděle

sluncepolojasno

28°C

teplota 33°C 23°C

Pondělí

slunce

28°C

teplota 33°C 23°C

Úterý

sluncepolojasno

25°C

teplota 28°C 21°C

Středa

zataženodeštík

25°C

teplota 28°C 22°C

Letenka Kansas City v Missouri

Kansas City v Missouri se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kansas City v Missouri - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kansas City v Missouri.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace