letadlo ico Levné letenky z Prahy na Kansas City International Airport
v Kansas City v Missouri - USA Amerika

Kansas City International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází asi 24 kilometrů severozápadně od města Kansas City v americkém státě Missouri. Původně se jmenovalo Mid-Continent International Airport a otevřeno bylo už v roce 1956. V roce 2010 bylo zařazeno mezi top pět nejlepších letišť v Severní Americe. IATA značení letiště Kansas City International Airport je MCI a jistě ho najdete napsané i na své letence do této destinace. Letiště Kansas City má celkem tři příletové a vzletové dráhy z asfaltu a betonu a pasažéři jsou tu se svými letenkami obsluhováni ve třech terminálech s 90 bránami. Terminály jsou značeny písmeny A až C, přičemž ročně obslouží až 10,4 milionu pasažérů. Dopřejte si dovolenou v Americe za nízké ceny, stačí, abyste si včas rezervovali levné letenky na mezinárodní letiště Kansas City International Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Kansas City International Airport - MCI

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Kansas City v Missouri
Zkratka letiště Kansas City International Airport v Kansas City v Missouri - USA je: MCI

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> MCI
Jednosměrná letenka

MCI -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Kansasu z letiště Kansas City International Airport

Cesta do města je z letiště Kansas City zajištěna autobusovými linkami, které tu staví před terminály. Jedná se například o spoj 129, který jezdí od půl šesté od rána do čtvrt na dvanáct večer, nebo linku 18. Jet ale můžete bez čekání a v pohodlí i taxíkem, za který ovšem dáte víc peněz. Samozřejmě se můžete přepravit i vlastními silami, když si na letišti pronajmete auto. Poznejte Kansas City za málo peněz a kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Kansas City International Airport s odletem z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.21
Kansas City v Missouri - místní čas: 5:21
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 39.29623, -94.71775


Levné letenky na letiště Kansas City

Chcete se podívat do Ameriky, ale nechce se vám utrácet za drahé letenky? Tak si kupte levné letenky na mezinárodní letiště Kansas City International Airport, které jsou s odletem z Prahy, a ušetřete. Levné letenky na Kansas City International Airport jsou dostupné online, takže pro ně nikam nemusíte. Lze si je rezervovat z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy na Kansas City Airport přibližně 13,5 hodiny. Neváhejte a zabookujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Kansas City z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Kansas City v Missouri

slunce

24°C

Východ slunce: 7:11

Západ: 19:06

Pátek

slunce

28°C

teplota 35°C 19°C

Sobota

sluncepolojasnoMrholení

26°C

teplota 35°C 19°C

Neděle

slunce

28°C

teplota 36°C 20°C

Pondělí

sluncepolojasno

27°C

teplota 34°C 20°C

Levná letenka z Prahy na Kansas City International Airport
Kansas City v Missouri - USA Amerika

Letiště Kansas City International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Kansas City v Missouri - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Kansas City International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace