letadlo ico Levné letenky do Kaliningrad

Kaliningrad je hlavní město v exklávě Ruské federace, která se nachází mezi Litvou a Polskem. Město Kaliningrad česky Královec, bylo založeno již v roce 1255 na počest českého krále Přemysla Otakara II. a později bylo hlavním městem Východního Pruska. Kaliningrad leží na řece Pregola, která tu ústí do Baltského moře. V současné době tu žije na 448 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl. A právě nyní se do Kaliningradu dají zakoupit opravdu levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Kaliningrad

Khrabrovo Airport

Zkratka letiště: KGD
Letenky do Ruska - Kaliningrad

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kaliningradu

Mezinárodní letiště Khrabrovo Airport leží 24 kilometrů severně od Kaliningradu nedaleko vesnice Khrabrovo. Do dnešního dne letiště částečně slouží i vojenským účelům. Nachází se tu jedna přistávací dráha a také jeden terminál, jehož služeb ročně využije 1,2 milionu cestujících. Po přistání na Khrabrovo Airport s levnými letenkami se do města Kaliningrad dostanete linkou autobusu číslo 144 (2015) popřípadě taxíkem nebo vypůjčeným autem.

Kaliningrad
Aktuální kurz: 100 RUB = 28.61
Kaliningrad - místní čas: 15:59
Časové pásmo: Europe/Kaliningrad (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 54.70649, 20.51095
Vzdálenost z Prahy: 659 km


Do Kaliningradu za turistickými cíli

V tomto starém městě je toho opravdu hodně co k vidění. Do Kaliningradu se můžete přijet podívat na několik bran jako je například Královská, Brandenburská nebo Sackheimská, dále na katedrálu Krista Spasitele, historické centrum Kaliningradu, kde najdete také náměstí Vítězství, dům Sovětů, který stojí na místě starých ruin hradu, staré hradby či muzeum jantaru, který je v Pobaltí častým artiklem. Zajímavá je ale také kaliningradská katedrála, místní zoo nebo zdejší univerzita. S levnými letenkami se na tohle vše můžete přijet podívat přímo do Kaliningradu.

Levné letenky do Kaliningradu

Do oblíbené destinace Kaliningrad se právě nyní prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Podívejte se do historického města Kaliningrad a poznejte Rusko, tak jak ho neznáte. Do Kaliningradu trvá let z Prahy s levnými letenkami něco málo přes 3 hodiny. Nenechte si ujít příležitost a zakupte si levné letenky z Prahy do Kaliningradu ještě dnes.


Počasí Kaliningrad

sluncepolojasno

13°C

Východ slunce: 5:30

Západ: 19:44

Neděle

zataženodeštík

15°C

teplota 18°C 12°C

Pondělí

sluncepolojasno

14°C

teplota 18°C 10°C

Úterý

zataženodeštík

11°C

teplota 15°C 7°C

Středa

sluncepolojasno

11°C

teplota 14°C 7°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

11°C

teplota 12°C 10°C

Letenka Kaliningrad

Kaliningrad se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kaliningrad - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kaliningrad.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist