letadlo ico Levné letenky do Jyvaskyla

Jyväskylä je hlavní a největší město finského regionu Střední Finsko a Finnish Lakeland, nacházejícího se v centrální části státu. Jedná se o sedmé největší město v zemi a pro velký počet škol se mu přezdívá „Finské Athény“. Leží přibližně 270 kilometrů severně od Helsinek a je domovem pro 130 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu finština a měnou euro. Levné letenky do Jyväskylä z Prahy jsou k mání online.

Letenky Praha - Jyvaskyla

Jyvaskyla Airport

Zkratka letiště: JYV
Letenky do Finska - Jyvaskyla

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Jyväskylä

Jyväskylä Airport je letiště s IATA kódem JYV, které se nachází 20 kilometrů severně od centra Jyväskylä. Založeno bylo v roce 1939 jako vojenské letiště, přičemž první komerciální let se odehrál už v roce 1945. Letiště v Jyväskylä má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, kde jsou obsluhováni všichni cestující. Ročně jich tu takto projde přes 88 000. Spojení s městem je zajištěno miniautobusy, popřípadě lze jet taxíkem. Zabookujte si levné letenky do Jyväskylä z Prahy ještě dnes a leťte na dovolenou do Finska.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Jyvaskyla - místní čas: 1:25
Časové pásmo: Europe/Helsinki (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 62.25, 25.75
Vzdálenost z Prahy: 1518 km


Do Jyväskylä za turistickými cíli

V Jyväskylä můžete vidět například náměstí Lutakko, nádherný městský kostel Jyväskylä nebo budovu staré elektrárny Vaajakoski. Dále se tu nachází funkcionalistická městská hala Säynätsalo, stojící na stejnojmenném ostrově, muzeum Alvara Aalto, což je architekt, který postavil většinu místních budov, historický kampus univerzity Jyväskylä či muzeum letectví. Za kulturou se jděte podívat do některého z divadel, přírody si zase užijete v nedalekém jezeře Jyväskylä. Toto všechno si můžete užít na vlastní oči, stačí mít objednané levné letenky do Jyväskylä z Prahy za akční ceny.

Levné letenky do Jyväskylä

Poznejte krásy Finska a užijte si dovolenou v této destinaci za opravdu nízké ceny. Do Jyväskylä se nyní prodávají levné letenky a to s odletem z Prahy. Levné letenky do Jyväskylä z Prahy jsou k dostání za akční ceny, přičemž objednat si je lze snadno a rychle online na internetu. Pokud vás tato nabídka zaujala, kupte si levné letenky do Jyväskylä z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Jyväskylä 2,5 hodiny.


Letenka Jyvaskyla

Jyvaskyla se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Jyvaskyla - Finsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jyvaskyla.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist