letadlo ico Levné letenky do Jaipur / Sanganer

Džajpur neboli Jaipur je hlavní město indického státu Rádžasthán na severu Indie. Je to desáté nejlidnatější město v Indii a někdy je mu přezdíváno „Růžové město“. Leží asi 260 kilometrů jihozápadně od Nového Dillí. V Džajpuru žije celkem asi 6,6 milionu obyvatel, přičemž úředním jazykem je tu hindština a angličtina. Jako měna tu platí indická rupie. Podívejte se s levnými letenkami do Džajpuru už zítra.

Letenky Praha - Jaipur / Sanganer

Jaipur Airport (Sanganer Airport)

Zkratka letiště: JAI
Letenky do Indie - Jaipur / Sanganer

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Džajpuru

Mezinárodní letiště Jaipur International Airport má IATA značení JAI a nachází se na předměstí Sanganer asi 13 kilometrů jižně od centra Džajpuru. Mezinárodní statut toto letiště získalo v roce 2005 a následně prošlo rekonstrukcí, kdy byla postavena budova terminálu. Tam je každý rok odbaveno asi 2,1 milionu cestujících. Letiště Jaipur má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy, kde přistávají letadla z celého světa. Teď se sem můžete podívat i vy s levnými letenkami do Džajpuru z Prahy. Do města se z letiště Jaipur dostanete autobusovou dopravou nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.05
Jaipur / Sanganer - místní čas: 9:44
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 26.833332, 75.583336
Vzdálenost z Prahy: 5728 km


Do Džajpuru za turistickými cíli

Město Džajpur je součástí Zlatého trojúhelníku a je tedy jedním z nejzajímavějších měst Indie. Turisté sem míří proto, aby na vlastní oči viděli pětipodlažní pyramidový památník Hawa Mahal, observatoř Mantar, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, městský palác, pevnost Jaigarh, chrám Govind Dev Ji a bránu Sanganeri. Projděte se po těchto památkách i vy, stačí si koupit levné letenky do Džajpuru z Prahy, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Jaipuru

Láká vás indická kultura a památky, ale nechcete dát za letenky celé jmění? Tak teď máte skvělou příležitost ušetřit a podívat se s levnými letenkami do Džajpuru. Průměrná doba letu do této destinace je asi 8,5 hodiny. Neváhejte a objednejte si levné letenky do Džajpuru, jsou totiž s odletem z Prahy.


Počasí Jaipur / Sanganer

sluncepolojasno

33°C

Východ slunce: 5:58

Západ: 18:52

Úterý

zataženodeštík

32°C

teplota 38°C 26°C

Středa

sluncepolojasno

28°C

teplota 36°C 24°C

Čtvrtek

slunce

33°C

teplota 38°C 28°C

Pátek

slunce

34°C

teplota 40°C 29°C

Letenka Jaipur / Sanganer

Jaipur / Sanganer se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Jaipur / Sanganer - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Jaipur / Sanganer.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist