letadlo ico Levné letenky do Dillí

Dillí je hlavním městem Indie a jedno z nejstarších měst na světě. Můžete navštívit nádherné památky, jako je Chrám Lotosových květin, Red Fort nebo Humayunova hrobka. Kromě toho je Dillí domovem pro různé festivaly, trhy a tradiční indickou kuchyni.

Letenky Praha - Dillí

Indira Gandhi International Airport

Zkratka letiště: DEL
Letenky do Indie - Dillí

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Dillí - jak se dostat do centra města?

Mezinárodní letiště Indira Gandhi International Airport (IGI) leží asi 20 km od centra města. Nejjednodušší způsob dopravy je taxi, ale existují i autobusy a metro. Taxislužby jsou dostupné 24 hodin denně a cena se pohybuje mezi 700-1000 INR (10-14 EUR).

Dillí
Aktuální kurz: 100 INR = 27.75
Dillí - místní čas: 7:05
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 28.633333, 77.216667
Vzdálenost z Prahy: 5706 km


Navštivte Dillí

Dillí je ideálním místem pro milovníky historie i modernosti. Navštivte Chrám Lotosových květin, Red Fort, Humayunovu hrobku nebo Qutub Minar. Prohlédněte si starobylé uličky Chandni Chowk a ochutnejte tradiční indickou kuchyni. Levné letenky do Dillí jsou skvělou příležitostí pro každého, aby si tuto úžasnou destinaci užil naplno!

Vydejte se do Dillí v Indii!

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v indickém Dillí. Přestože je Dillí známé jako jedno z nejšpinavějších míst, je plné historie a kultury, taj se nenechte znechutit a objevte toto úžasné město.


Počasí Dillí

sluncepolojasno

41°C

Východ slunce: 5:23

Západ: 19:21

Pátek

slunce

43°C

teplota 46°C 40°C

Sobota

slunce

43°C

teplota 46°C 40°C

Neděle

slunce

45°C

teplota 48°C 42°C

Pondělí

sluncepolojasno

46°C

teplota 49°C 43°C

Letenka Dillí

Dillí se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dillí - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dillí.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace