letadlo ico Levné letenky z Prahy na Indira Gandhi International Airport
v Dillí - Indie

Indira Gandhi International Airport je mezinárodní letiště, které se nachází v obci Palam asi 15 kilometrů jihozápadně od centra Dillí. Pojmenované je podle bývalé premiérky a jeho IATA značení je DEL. Jedná se o nejrušnější letiště v Indii, a pokud se rozhodnete podívat do Nového Dillí, jistě najdete na své letence právě jeho název. Mezinárodní letiště Indiry Gándhíové se skládá ze tří příletových a vzletových drah s asfaltu, na kterých dosedají letadla z domácích i mezinárodních míst. Prozatím jsou zde jen tři terminály pro pasažéry – Terminály 1, 2 a 3 – přičemž v budoucnosti se plánuje výstavba dalších tří terminálů 4, 5 a 6. Každoročně je na Indira Gandhi International Airport napočítáno přes 48,4 milionu letenek. Pokud chcete, aby ta vaše mezi nimi byla taky, tak se podívejte, jak objednat letenky na letiště Dilí z Prahy za výhodné ceny.

Indira Gandhi International Airport - DEL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Indie - Dillí
Zkratka letiště Indira Gandhi International Airport v Dillí - India je: DEL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> DEL
Jednosměrná letenka

DEL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště Indira Gandhi International Airport

U terminálu tři mezinárodního letiště Dilí staví každých patnáct minut metro, které vás doveze až do centra Nového Dillí. Jezdí tu také autobusové linky, jako je například 947, 717B, 543B, 392B nebo 534A. Dostupnost do centra města z letiště Dilí International Airport zajišťují také taxíky, či se můžete dopravit sami, když si vypůjčíte auto. Poznejte další kousek světa a užijte si dovolenou v Indii za nízké ceny, stačí si včas zabookovat levné letenky na letiště Dilí International Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 INR = 28.83
Dillí - místní čas: 8:34
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 28.5665, 77.10309


Levné letenky na letiště Indira Gandhi International Airport

Strávit exotickou dovolenou v Indii je nyní možné i za nízké ceny. Právě teď máte totiž jedinečnou příležitost si objednat levné letenky na letiště Indira Gandhi International Airport v Novém Dillí a to s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy na mezinárodní letiště Indiry Gándhíové je 8,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky na letiště Indira Gandhi International Airport s odletem z Prahy ještě dnes – lze to udělat online.


Počasí Dillí

sluncepolojasno

37°C

Východ slunce: 5:55

Západ: 18:46

Pátek

zataženodeštík

32°C

teplota 37°C 29°C

Sobota

slunce

33°C

teplota 38°C 27°C

Neděle

slunce

36°C

teplota 41°C 32°C

Pondělí

zataženo

38°C

teplota 42°C 34°C

Levná letenka z Prahy na Indira Gandhi International Airport
Dillí - Indie

Letiště Indira Gandhi International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Dillí - Indie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Indira Gandhi International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist