letadlo ico Levné letenky do Irkutsku

Irkutsk je hlavní město stejnojmenné oblasti na jižní Sibiři v Rusku asi 300 kilometrů severně od mongolských hranic. V centru Irkutsku, kudy protéká řeka Angara, žije asi 600 000 obyvatel. Irkutsk patří do Sibiřského federálního okruhu. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl. Podívejte se do tohoto města, s levnými letenkami do Irkutsku z Prahy na to máte i vy.

Letenky Praha - Irkutsk

Irkutsk International Airport

Zkratka letiště: IKT
Letenky do Ruska - Irkutsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Irkutsku

Mezinárodní letiště International Airport Irkutsk leží asi 4 kilometry východně od centra Irkutsku a 60 kilometrů severozápadně od Bajkalu. Historie tohoto letiště začíná už v roce 1925, kdy bylo poprvé otevřeno. Letiště Irkutsk má IATA značení IKT. Je tu jedna příletová a vzletová dráha a jedna budova terminálu. Každý rok je na letišti Irkutsk, kam se prodávají levné letenky do Irkutsku z Prahy, odbaveno až 1,5 milionu cestujících. Doprava do města je z letiště zajištěna autobusovou dopravou, taxíky a půjčovnami aut.

Irkutsk
Aktuální kurz: 100 RUB = 28.26
Irkutsk - místní čas: 8:59
Časové pásmo: Asia/Irkutsk (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 52.297779, 104.296387
Vzdálenost z Prahy: 5846 km


Do Irkutsku za turistickými cíli

V Irkutsku je mnoho zajímavých míst, která byste měli při zdejším pobytu navštívit. Podívejte se určitě například ke kostelu Kříže, který je vrcholem sibiřské barokní architektury, dále do muzea Taltsy, místní botanické zahrady nebo činoherního divadla Okhlopkov. Kromě toho se nedaleko města nachází skanzen tradiční sibiřské kultury. Přijeďte se na toto všechno podívat s levnými letenkami do Irkutsku z Prahy.

Levné letenky do Irkutsku

Podívejte se do vzdálenějších oblastí Ruska, které už nejsou součástí Evropy. Do asijské části Ruska se teď prodávají levné letenky do Irkutsku a to s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Irkutsku si rezervujte co nejdříve, protože jsou velmi rychle vyprodané. Udělat to můžete na této stránce online – zvládne to každý. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Irkutsku je přibližně 10 hodin.


Počasí Irkutsk

sluncepolojasno

1°C

Východ slunce: 6:12

Západ: 19:54

Úterý

zataženodeštíkdrobné sněžení

3°C

teplota 5°C 1°C

Středa

zataženo

1°C

teplota 4°C -1°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

1°C

teplota 4°C -2°C

Pátek

zataženo

7°C

teplota 10°C 4°C

Letenka Irkutsk

Irkutsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Irkutsk - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Irkutsku.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist