letadlo ico Levné letenky do Indianapolis

Indianapolis je hlavní a největší město amerického státu Indiana, který se nachází ve vnitrozemí na severovýchodě USA. Město je zároveň také krajským sídlem pro Marion County a je druhé největší na americkém středozápadě. Centrem města protéká řeka White River, která se tu sbíhá s některými svými přítoky. Celková populace Indianapolis i s metropolitní oblastí je 1,7 milionu lidí, z čehož přes 800 000 obyvatel žije přímo v centru. Mluví se tu nejvíce anglicky a měnou je americký dolar. Levné letenky do Indianapolis jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je lze online z pohodlí domova.

Letenky Praha - Indianapolis

Indianapolis International Airport

Zkratka letiště: IND
Letenky do USA - Indianapolis

Najdi nejlevnější letenku

Indianapolis Metropolitan Airport

Zkratka letiště: UMP
Letenky do USA - Indianapolis

Najdi nejlevnější letenku

Mount Comfort Airport

Zkratka letiště: MQJ
Letenky do USA - Indianapolis

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Indianapolis

Indianapolis International Airport je název veřejného mezinárodního letiště, které je největší v Indianě a slouží městu Indianapolis. Nachází se 11 kilometrů jihozápadně od centra města a jeho IATA značení je IND, přičemž zde funguje už od roku 1931. Letiště v Indianapolis má dvě betonové ranveje a jednu asfaltovou, na kterých dosedají letadla s necelými 8 miliony cestujícími ročně. Ti jsou poté odbavováni v terminálu Colonel H. Weir Cook Terminal. Z letiště v Indianapolis se do centra města dostanou snadno autobusovými linkami, taxíky, které mají danou pevnou taxu, nebo si tu mohou půjčit auto a jet za vlastními cíli. I vy se sem můžete podívat, stačí, když si koupíte včas levné letenky do Indianapolis z Prahy.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.26
Indianapolis - místní čas: 11:54
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.768379, -86.15554
Vzdálenost z Prahy: 7385 km


Do Indianapolis za turistickými cíli

V Indianapolis jsou mnohá zajímavá místa, určitě se jděte podívat na náměstí Fountain Square, na centrální kanál, linoucí se městem, monument na památku vojáků a námořníků Indiana State Soldiers and Sailors Monument, dům Benjamina Harrisona a hřbitov Crown Hill Cemetery. Za prohlídku jistě stojí ale také klasicistní katedrála svatého Petra a Pavla, novogotická katedrála Scottish Rite a dům Morris-Butlera. Mnoho zajímavých historických staveb a budov pohromadě v Indianapolis najdete v Lockerbie Square Historic District. Jak vidíte, v Indianapolis je toho hodně k vidění, tak si zakupte levné letenky do Indianapolis z Prahy a leťte se tam podívat za výhodné ceny už zítra.

Levné letenky do Indianapolis

Splňte si svůj sen a leťte se podívat do Spojených států amerických. Užijte si tu dovolenou a za nízké ceny, stačí k tomu levné letenky do Indianapolis, které jsou k dostání online. Levné letenky do Indianapolis jsou s odletem z Prahy a právě nyní se prodávají velmi výhodně, takže moc dlouho neotálejte a rezervujte si je co nejdříve, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Indianapolis asi 14,5 hodiny.


Počasí Indianapolis

sluncepolojasnoMrholení

28°C

Východ slunce: 6:30

Západ: 21:10

Čtvrtek

slunce

21°C

teplota 25°C 16°C

Pátek

slunce

22°C

teplota 27°C 16°C

Sobota

slunce

24°C

teplota 30°C 17°C

Neděle

zataženo

25°C

teplota 30°C 19°C

Pondělí

zataženo

23°C

teplota 27°C 20°C

Letenka Indianapolis

Indianapolis se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Indianapolis - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Indianapolis.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace