letadlo ico Levné letenky z Prahy na Indianapolis International Airport
v Indianapolis - USA Amerika

Indianapolis International Airport je veřejné mezinárodní letiště ležící přibližně 11 kilometrů jihozápadně od centra Indianapolis v Indianě. Je to největší letiště v zemi a jeho IATA značení je IND. První pasažéři se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1931, kdy bylo ještě známé pod názvem Indianapolis Municipal Airport. Dnes má toto letiště tři příletové a vzletové dráhy převážně z betonu a cestující z domácích i zahraničních destinací jsou tu obsluhováni ve dvou odbavovacích halách značených písmeny A a B. Každoročně jich tu takto s letenkami projde necelých 8 milionů. Buďte jedním z nich i vy a užijte si dovolenou v USA, právě nyní vás to vyjde opravdu lacino, když si rezervujete levné letenky na letiště Indianapolis z Prahy.

Indianapolis International Airport - IND

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Indianapolis
Zkratka letiště Indianapolis International Airport v Indianapolis - USA je: IND

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> IND
Jednosměrná letenka

IND -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Indianapolis z letiště

Do města vás spolehlivě odveze autobusová linka číslo 8, na kterou lístek pořídíte už za 1,75 dolaru (2016). Trochu dražší je potom kyvadlová doprava, jezdící každých 30 minut, za kterou utratíte přibližně 10 dolarů za jízdu. Ještě víc vás ale vyjde pohodlná cesta taxíkem, které postávají před budovou terminálu. Samozřejmě si také můžete na letišti pronajmout auto a jet po vlastní ose. Jak vidíte, doprava do Indianapolis je snadná, tak neváhejte a zabookujte si levné letenky na Indianapolis International Airport z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Indianapolis - místní čas: 22:01
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 39.71507, -86.29762


Levné letenky na letiště Indianapolis

Podívejte se do Spojených států amerických za málo peněz a navštivte zdejší metropoli Indianapolis. Levné letenky na mezinárodní letiště Indianapolis jsou s odletem z Prahy a právě nyní jsou vám k dispozici online. Rezervovat si je lze z pohodlí domova a to za výhodnou cenu. Průměrná doba letu je z Prahy na Indianapolis International Airport zhruba 14 hodin. Nepromarněte svou příležitost a kupte si levné letenky na letiště Indianapolis International Airport, které jsou s odletem z Prahy, dokud nějaké jsou.


Počasí Indianapolis

sluncepolojasno

7°C

Východ slunce: 7:51

Západ: 17:20

Pátek

slunce

11°C

teplota 15°C 7°C

Sobota

zataženodeštík

15°C

teplota 16°C 13°C

Neděle

sluncepolojasno

4°C

teplota 5°C 2°C

Pondělí

sluncepolojasno

2°C

teplota 6°C -2°C

Levná letenka z Prahy na Indianapolis International Airport
Indianapolis - USA Amerika

Letiště Indianapolis International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Indianapolis - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Indianapolis International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace