letadlo ico Levné letenky do Idaho
USA Amerika

Idaho je stát nacházející se na severozápadě USA. Jedná se o čtrnáctý největší a sedmý nejméně hustě osídlený stát ve Státech. Idaho se přezdívá „Stát klenotů“, neboť tu byl nalezen skoro každý známý druh drahokamu. Ovšem někdy je mu přezdíváno také „Bramborový stát“, protože tato plodina je tu velmi oblíbená. Hlavním městem státu Idaho je Boise, kde žije přes 200 000 obyvatel. Celkem se v Idaho nachází 1,6 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Zakupte si levné letenky do.

Letenky Idaho

Podnebí v Idaho

Ačkoliv se Idaho nachází asi 560 kilometrů od pobřeží Pacifiku, má na něho oceán vliv. Patrné je to především v zimě, kdy tu velmi často prší a obecně je vlhko. Naproti tomu ale nejsou teploty příliš nízké. Léta v Idaho jsou horká a teploty tu mohou stoupat nad tropických 35°C. Levné letenky do Idaho si objednávejte spíše na začátek a konec sezóny, kdy tolik neprší, ale ani nejsou taková horka.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21


Do Idaho za turistickými cíli

Mezi zajímavá místa, která zde můžete navštívit, patří určitě  Old Idaho Penitentiary State Historic Site, kde byla v 19. století funkční věznice, muzeum brambor, egyptské divadlo, Idaho Falls, Idaho Temple, který je desátý postavený a osmý provozující kostel církeve Ježíše Krista Svatých posledních dnů, a přehrada Dworshak. Za přírodou vyrazte k vodopádům Shoshone, kaňonu Hells nebo národního historického parku Nez Perce. Zarezervujte si levné letenky do Idaho ještě dnes.

Za přírodou do Idaho

Jelikož velikou část státu pokrývají lesy, můžete se tu setkat s jejich typickými zvířecími zástupci. V Idaho je také mnoho jezer, jako je například Medvědí, Alturaské, Clearwaterské, Haydenské, a další.  Příroda v přímo láká k procházkám a túrám, tak si zakupte levné letenky do Idaho a vyrazte taky.

Levné letenky do Idaho

Poznejte Ameriku z trochu jiného konce a pořiďte si levné letenky do Idaho. Let do USA vás vyjde levně díky letenkám do Idaho, které si můžete snadno a rychle rezervovat online. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Idaho z Prahy je 13 hodin, které můžete strávit v pohodlném letadle. Zakupte si levné letenky do Idaho ještě dnes.

Letenka Idaho

Idaho a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Idaho snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Idaho vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace