letadlo ico Levné letenky do Idaho Falls

Idaho Falls je krajské město okresu Bonneville na východě státu Idaho v USA. Městem protéká řeka Snake. Celková populace Idaho Falls je přibližně 60 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar, stejně jako ve zbytku státu. Idaho Falls je krásné město, kam se nyní můžete vypravit díky levným letenkám z Prahy.

Letenky Praha - Idaho Falls

Idaho Falls Regional Airport

Zkratka letiště: IDA
Letenky do USA - Idaho Falls

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Idaho Falls

Idaho Falls Regional Airport je civilní letiště, které patří městu Idaho Falls a leží asi 4 kilometry severozápadně od jeho centra. Dříve bylo letiště známé také jako Fanning Field a jeho značení je dnes IDA. Letiště Idaho Falls má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál, kterým projde ročně asi 150 000 cestujících. Letiště Idaho Falls vykoná každý rok až 40 000 letových operací a dostanete se z něj do centra města místní dopravou nebo taxíkem. Vypůjčit si tu můžete také auto.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.78
Idaho Falls - místní čas: 14:35
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 43.466579, -112.034142
Vzdálenost z Prahy: 8391 km


Do Idaho Falls za turistickými cíli

Ve městě Idaho Falls panuje příjemná atmosféra, kterou si můžete vychutnat plnými doušky. Stačí si jen objednat levné letenky do Idaho Falls s odletem z Prahy. Podívat se tu tak můžete na místní zoo, velký metodický kostel, městskou radnici, historické domy nebo se projít parkem. Na letenkách do Idaho Falls nyní ušetříte.

Levné letenky do Idaho Falls

Podívejte se do Ameriky už dnes a to za nízké ceny. Stačí si včas rezervovat letenky do Idaho Falls z Prahy a je to. S odletem přímo z Prahy nemusíte nikam složitě jezdit a rezervovat si levné letenky do Idaho Falls lze online. Průměrná doba letu je do Idaho Falls z Prahy asi 14,5 hodiny. Neváhejte a zabookujte si své levné letenky do Idaho Falls z Prahy ještě dnes.


Počasí Idaho Falls

zataženodeštík

10°C

Východ slunce: 6:46

Západ: 20:10

Úterý

sluncepolojasno

8°C

teplota 12°C 5°C

Středa

zataženo

9°C

teplota 12°C 7°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

2°C

teplota 5°C -1°C

Pátek

slunce

2°C

teplota 8°C -3°C

Letenka Idaho Falls

Idaho Falls se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Idaho Falls - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Idaho Falls.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace