letadlo ico Levné letenky do Boise

Boise je hlavní město ameriského státu Idaho a také regionu Ada County. Centrem města protéká stejnojmenná řeka. Kromě toho je Boise největším městem v oblasti severovýchodu USA a občas je mu přezdíváno jako „Město stromů“. Ve městě žije přes 200 000 obyvatel, přičemž s metropolitní oblastí je toto číslo až trojnásobné. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Kupte si levné letenky do Boise s odletem z Prahy už dnes.

Letenky Praha - Boise

Boise Air Terminal (Gowen Field)

Zkratka letiště: BOI
Letenky do USA - Boise

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Boise

Civilně-vojenské letiště Boise Airport se nachází asi 5 kilometrů jižně od centra Boise. Letiště bylo otevřeno v roce 1936 a jeho značení je BOI. Letiště Boise má tři asfaltové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál. Každý rok je tu odbaveno až 2,8 milionu cestujících. I vy se na letiště Boise Airport můžete podívat díky levným letenkám do Boise. Do centra města se můžete z Boise Airport dostat místní dopravou, taxíkem nebo vypůjčeným autem.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Boise - místní čas: 17:41
Časové pásmo: America/Denver (-7 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 43.613499, -116.203453
Vzdálenost z Prahy: 8551 km


Do Boise za turistickými cíli

V Boise je spousta možností, jak se zabavit. Severně od města jsou cesty pro pěší turistiku a lze se tu rekreovat, nebo můžete provozovat zimní sporty ve zdejších střediscích. V centru najdete majestátní kapitol, trh Boise Towne Square Mall, místní katedrálu a dále známý stadion Idaho Potato Bowl. Odpočinout si od památek můžete v Julia Davis Park, což je zdejší velká zoologická zahrada. Levné letenky do Boise z Prahy jsou dostupné pro kohokoliv, tak s jejich rezervací neváhejte.

Levné letenky do Boise

Podívejte se za oceán do Ameriky a poznejte zdejší město Boise. Levné letenky do Boise jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu do Boise z Prahy je přibližně 15 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, určitě neváhejte a objednejte si levné letenky do Boise z Prahy.


Počasí Boise

zataženodeštík

7°C

Východ slunce: 8:03

Západ: 17:08

Pátek

zataženodrobné sněžení

2°C

teplota 4°C 1°C

Sobota

zataženo

0°C

teplota 4°C -2°C

Neděle

zataženosněžení

2°C

teplota 4°C 1°C

Pondělí

zataženo

3°C

teplota 6°C 2°C

Letenka Boise

Boise se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Boise - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Boise.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace