letadlo ico Levné letenky do Heleny

Helena je hlavní město amerického státu Montana, který se nachází na severozápadě USA, zároveň se jedná o krajské sídlo pro kraj Lewis and Clark County. Město leží asi 330 kilometrů jižně od hranice Montany s Kanadou a jeho populace činí přibližně 30 000 obyvatel. S metropolitní oblastí má Helena přes 76 000 obyvatel. Užívaným jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Heleny jsou s odletem z Prahy a za naprosto výhodné ceny, tak si je zabookujte ještě dnes.

Letenky Praha - Helena

Helena Regional Airport

Zkratka letiště: HLN
Letenky do USA - Helena

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Heleně

Helena Regional Airport je název pro regionální letiště sloužící městu Helena, které leží asi 5 kilometrů severovýchodně od centra. Toto veřejné letiště má IATA značení HLN. Skládá se ze tří asfaltových příletových a vzletových drah a také jednoho terminálu. Zde jsou každý rok obslouženi cestující ze všech koutů světa a to ve velkém počtu. Letiště v Heleně provádí každoročně necelých 40 000 leteckých operací. Doprava do města je z letiště v Heleně zajištěna místními spoji. Levné letenky do Heleny z Prahy pořídíte online a za výhodné ceny, tak na co ještě čekáte?

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21
Helena - místní čas: 3:05
Časové pásmo: America/Denver (-7 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 46.592709, -112.03611
Vzdálenost z Prahy: 8098 km


Do Heleny za turistickými cíli

Nejdůležitější památkou města Helena je bezesporu montanský státní kapitol, který je postaven v klasicistním stylu a jeho stavba byla zahájena na konci 19. století. Druhou nejvýznamnější památkou je katedrála svaté Heleny, která patří na seznam národních historických památek a vystavěna byla v novogotickém stylu v roce 1908. Dále lze v Heleně vidět vládní budovy, jezdeckou sochu před kapitolem a městskou radnici. Helena je charakteristická také velkým počtem parků, mezi které patří Mt. Helena Park, Centennial Bausch Park, Ramey Park nebo třeba Mt. Ascension Park. Levné letenky do Heleny z Prahy se vyplatí rezervovat co nejdříve.

Levné letenky do Heleny

Užijte si dovolenou, jakou si zasloužíte a leťte do USA za památkami a poznáním. Levné letenky do Heleny, které jsou s odletem z Prahy, vám zaručují pohodlnou cestu a skvěle strávený čas ve Spojených státech. Levné letenky do Heleny z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, je to opravdu teď hned. Průměrná doba letu je z Prahy do Heleny asi 14,5 hodiny. Levné letenky do Heleny z Prahy jsou žádané zboží, tak si je zabookujte co nejdříve, dokud nějaké jsou.


Počasí Helena

zataženo

-2°C

Východ slunce: 7:51

Západ: 16:42

Sobota

zataženo

0°C

teplota 4°C -3°C

Neděle

zataženo

0°C

teplota 4°C -3°C

Pondělí

zataženo

6°C

teplota 9°C 5°C

Úterý

zataženo

7°C

teplota 11°C 5°C

Letenka Helena

Helena se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Helena - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Heleny.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace