letadlo ico Levné letenky do Hagatna - Guam

Hagåtña či jinak Agana je hlavní město ostrova a zámořského amerického území Guamu v severovýchodní části Pacifiku. Nachází se na západním pobřeží ostrova a žije v něm přes 161 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a chamorro, měnou dolar. Levné letenky do města Hagatna jsou nyní k dostání za opravdu výhodné ceny a navíc s odletem přímo z Prahy, tak neváhejte a včas si je zabookujte.

Letenky Praha - Hagatna - Guam

Letiště v Hagatně

Mezinárodní letiště Antonio B. Won Pat International Airpor je známé také jako Guam International Airport a je jedním ze dvou letišť ve státě. Jeho IATA značení je GUM a nachází se 4,5 kilometrů východně od centra Agany. Je pojmenované podle Antonio Borja Won Pata, který byl prvním delegátem z Guamu ve sněmovně reprezentantů Spojených států amerických. Letiště v Hagatně má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a betonu a také jeden terminál, na kterém je každý rok odbaveno přes 2,8 milionu cestujících. A právě nyní se na toto letiště dostanete snadno a s levnými letenkami do Agany z Prahy. Doprava do města je z letiště v Hagåtñě zajištěna místní dopravou.

Hagatna - Guam
Aktuální kurz: 1 USD = 22.96
Hagatna - Guam - místní čas: 19:12
Časové pásmo: Pacific/Guam (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: 13.47567, 144.748856
Vzdálenost z Prahy: 11454 km


Do Hagatny za turistickými cíli

Turisté do Hagagatny cestují nejčastěji kvůli dovolené u moře, kterou si zde mohou dopřát na mnoha veřejných plážích na pobřeží. Jsou tu písečné a čisté pláže, teplý oceán a mnoho hodin slunečního svitu. Užít si tu lze klasické plavání, ale i dobrodružství při potápění nebo surfování. V centru města Hagåtña poté najdete také některé památky, jako je katedrální bazilika Dulce Nombre de Maria, která byla postavena v roce 1669, před kterou se nachází socha Jana Pavla II., dále je tu divadlo nebo například muzeum. Seznamte se s hlavním městem Guamu, s levnými letenkami do Hagatny z Prahy se teď na tuto cestu můžete vypravit klidně hned teď.

Levné letenky do Hagåtñy

Dopřejte si exotickou dovolenou na ostrově v Pacifiku, do jehož hlavního města se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Hagåtñy je 30 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Hagåtñy z Prahy jsou k dostání na internetu a objednat si je může každý. Určitě využijte této příležitosti a kupte si levné letenky do Hagagatny z Prahy, dokud jsou za akční ceny.


Letenka Hagatna - Guam

Hagatna - Guam se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hagatna - Guam - Guam i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hagatna - Guam.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist