letadlo ico Letenky do Guamu
Guam

Guam je ostrovní stát, ležící na jediném ostrově v severozápadní části Tichého oceánu. Je to nejjižněji položený ostrov ze souostroví Mariany a zároveň patří mezi nezačleněná území USA. Na Guamu žije přibližně 161 000 obyvatel, kteří tu mluví anglicky a platí dolarem. Hlavní město Guamu je Hagåtña, ve kterém bydlí přes 1 000 lidí, největším městem státu je ale Dededo. Guam leží v časovém pásmu +10 hodin. Neváhejte a kupte si levné letenky do Guamu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 USD = 20.96


Letiště Guam

Podnebí na Guamu

Klima v Guamu je typicky tropické se sezónními severovýchodními pasáty. Průměrná teplota se během roku pohybuje mezi 25°C až 30°C a roční srážky na Guamu jsou přibližně 2 180 mm. Období sucha je tu od prosince do června a období dešťů od července do listopadu. Největší riziko tajfunů je v září a říjnu. Levné letenky do Guamu z Prahy si kupujte na období sucha.

Do Guamu za turistickými cíli

Na Guamu se najde zábava pro každého. Pokud toužíte po prosluněné dovolené na písečném pobřeží oceánu, pak se určitě podívejte na pláže podél ostrova. Kromě odpočinku tu najdete i mnoho vyžití ve formě potápění nebo třeba surfingu. Pokud jste dobrodruzi, vyrazte do nespoutané divočiny na ostrově a podívejte se na divokou přírodu, k vodopádům nebo do jeskyní. Kulturu najdete ve větších městech, kdy například hlavní město Agana nabízí prohlídku katedrály, divadlo nebo muzea. Dededo je zase vyhlášené pro své trhy. Podívejte se do této destinace za opravdu nízké ceny a to díky levným letenkám do Guamu z Prahy.

Levné letenky do Guamu

Chcete si udělat exotickou dovolenou, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože s levnými letenkami do Guamu letíte snadno z Prahy, přičemž objednat si tyto letenky můžete hned teď na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Guamu asi 30 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Dopřejte si luxusní dovolenou v Pacifiku, s levnými letenkami do Guamu můžete letět klidně hned zítra.

Guam

Guam je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Guamu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist