letadlo ico Levné letenky do Guangzhou

Kanton neboli Guangzhou je hlavní a největší město stejnojmenné provincie, přičemž leží na jihovýchodním okraji Čínské lidové republiky asi 120 kilometrů severozápadně od Hongkongu. Přezdívá se mu „Město květin“ a nachází se na Perlové řece na pobřeží Jihočínského moře. Zároveň je Kanton jedním z pěti národních centrálních měst a má statut sub-provincie. Jako sub-provinční město má Kanton 13 milionů obyvatel, s metropolitní oblastí je to o dalších 10 milionů lidí víc. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Kupte si levné letenky do Guangzhou z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Kanton

Guangzhou Baiyun International Airport

Zkratka letiště: CAN
Letenky do Číny - Kanton

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kantonu

Guangzhou Baiyun International Airport je název pro hlavní letiště Kantonu, které má IATA značení CAN, a nachází se 28 kilometrů severně od centra. V roce 2014 to bylo druhé nejzaměstnanější letiště v Číně a třinácté na světě pro osobní dopravu. Toto moderní letiště bylo otevřeno v roce 2004. Letiště v Kantonu má celkem tři příletové ranveje z betonu, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Pasažéři, kterých bývá ročně přes 54 milionů, jsou odbavováni ve třech terminálech. Vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Guangzhou z Prahy ještě dnes. Doprava do města je z letiště v Kantonu zajištěna metrem a autobusy. Samozřejmostí jsou potom taxíky a půjčovny aut na letišti.

Kanton
Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Kanton - místní čas: 2:12
Časové pásmo: Asia/Hong_Kong (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 22.366671, 114.099998
Vzdálenost z Prahy: 8776 km


Do Kantonu za turistickými cíli

V Kantonu najdete mnoho zajímavých turistických cílů, mezi které patří například kantonská věž, která je nyní třetí nejvyšší v Číně a pátou volně stojící na světě (2015), pamětní síň Sunjatsena se sochou před vchodem, zábavní park Chimelong Paradise, mauzoleum krále Zhao Mo, provinciální muzeum, zoologická zahrada Kantonu, ostrov Shamian a hala Chen Clan Ancestral Hall. Z církevních památek je důležitá katedrála Nejsvětějšího srdce Ježíšova, která je sídlem arcidiecéze Kantonu, mešita Huaisheng, chrám Guangxiao a chrám Temple of the Six Banyan Trees, který je zasvěcený buddhismu. Tyto všechny památky můžete vidět na vlastní oči, když si zabookujete levné letenky do Kantonu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Kantonu

Lákala by vás cesta do dalekých zemí, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože nyní se prodávají levné letenky do čínského města Kanton, které jsou navíc přímo s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Kantonu asi 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Užijte si dovolenou v exotické destinaci a kupte si levné letenky do Kantonu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Rezervovat si je lze online.


Počasí Kanton

sluncepolojasno

27°C

Východ slunce: 6:09

Západ: 18:46

Úterý

zataženo

30°C

teplota 32°C 28°C

Středa

zataženo

27°C

teplota 29°C 25°C

Čtvrtek

zataženodeštík

26°C

teplota 29°C 24°C

Pátek

sluncepolojasno

28°C

teplota 30°C 26°C

Letenka Kanton

Kanton se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kanton - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Guangzhou.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist