letadlo ico Levné letenky do Hongkongu

Hongkong je jedinečným místem, které je plné historie, kultury a moderních atrakcí. Můžete navštívit nádherné budovy, prohlédnout si starobylou architekturu a ochutnat tradiční Hongkongskou kuchyni. Navštivte také obchody s levnými suvenýry a poznejte bohatou historii tohoto místa.

Letenky Praha - Hongkong

Hong Kong International Airport

Zkratka letiště: HKG
Letenky do Číny - Hongkong

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hongkongu

Mezinárodní letiště Chep Lap Kok je hlavním letištěm pro mezinárodní lety do Hongkongu. Je to moderní letiště s širokou škálou služeb, jako jsou obchody, restaurace a bankomaty. Kromě toho existují různé možnosti dopravy do centra města, například autobusy, taxíky nebo metro.

Hongkong
Aktuální kurz: 1 CNY = 3.13
Hongkong - místní čas: 14:17
Časové pásmo: Asia/Hong_Kong (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 22.366671, 114.099998
Vzdálenost z Prahy: 8776 km


Turistická lákadla v Hongkongu

Pokud se chcete podívat na nádherné památky a zajímavosti, navštivte Victoria Peak, kde se nachází nejvyšší budova ve městě a odkud je nejlepší výhled na celý Hongkong. Dalšími turistickými lákadly jsou Star Ferry Pier, Temple Street Night Market nebo Stanley Beach. Levné letenky z Prahy do Hongkongu jsou skvělou volbou pro ty, kdo chtějí objevovat tento úžasný svět kombinace čínské a západní kultury!

Letenky do Hongkongu

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v exotickém místě, které je plné zábavy a zážitků. Letenky do Hongkongu jsou cenově dostupné díky tomu, že v HongKongu je jedno z největších letišť široko daleko i díky jeho mezinárodní historii a kultuře. Letenky do Hongkongu nabízejí skvělý poměr ceny a kvality. 


Letenka Hongkong

Hongkong se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hongkong - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hongkongu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace