letadlo ico Levné letenky z Prahy na Hong Kong International Airport
v Hongkong - Čína

Hong Kong International Airport je mezinárodní letiště známé též jako Chek Lap Kok, podle ostrova na kterém se nachází. To je zhruba 40 kilometrů severozápadně od Hong Kongu. Letenky na toto letiště si lze pořídit už od roku 1998, přičemž jeho IATA značení je HKG. Jelikož se jedná o jedno z nejvytíženějších letišť na světě, najdete tu i jeden z největších terminálů na světě Terminál 1. Letiště v Hong Kong International Airport v Hong Kongu má ale ještě terminál a to Terminál 2. Každoročně je v nich obou překontrolováno na 68,4 milionu letenek pasažérů, jejichž letadlo tu přistálo na jedné ze dvou asfaltových příletových a vzletových ranvejí. Poleťte se sem také podívat, nyní na takové cestě ušetříte, když si včas rezervujete levné letenky na letiště v Hong Kongu.

Hong Kong International Airport - HKG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Hongkong
Zkratka letiště Hong Kong International Airport v Hongkong - China je: HKG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> HKG
Jednosměrná letenka

HKG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do města z letiště v Hong Kong airport

Nejrychlejší spojení do města z letiště Hong Kong International Airport je bezesporu železniční. Cesta vlakům zabere kolem 25 minut. Druhou možností je potom využít služeb autobusů, jichž na letiště v Hong Kongu jezdí celkem 25 různých linek. Vybrat si tedy můžete podle toho, kam chcete dorazit. Na letišti Hong Kong International Airport v Hong Kongu staví také taxíky, které jsou rozlišené barvami. Červené jezdí do města Hong Kong, zelené do New Territories, modré spojují letiště a ostrov Lantau Island. Kromě toho si na letišti v Hong Kongu můžete půjčit auto a vyrazit za vlastními cíli. Využijte příležitosti a podívejte se do této destinace za malé peníze, stačí si objednat levné letenky na letiště v Hong Kong International airport, které jsou s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Hongkong - místní čas: 2:30
Časové pásmo: Asia/Hong_Kong (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 22.308464, 113.918706


Levné letenky na letiště v Hong Kongu

Zaleťte se podívat do této daleké destinace a ušetřete přitom peníze na letenkách. Je to prosté, když si zabookujete levné letenky na letiště v Hong Kongu s odletem z Prahy, které jsou nyní za akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Hong Kongu přibližně 12,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neváhejte a rezervujte si levné letenky na letiště Hong Kong International Airport z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny. Lze to udělat i online.


Levná letenka z Prahy na Hong Kong International Airport
Hongkong - Čína

Letiště Hong Kong International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Hongkong - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Hong Kong International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist