letadlo ico Levné letenky z Prahy na Guangzhou Baiyun International Airport
v Kanton - Čína

Mezinárodní letiště Guangzhou Baiyun International Airport se nachází v jihovýchodní části Číny asi 28 kilometrů severně od města Guangzhou. Letiště bylo otevřeno v roce 2004 a jeho IATA kód je CAN. S 54,7 miliony cestujícími ročně se jedná o druhé největší letiště v Číně a šestnácté nejzaměstnanější letiště na světě pro osobní přepravu. Rovněž je také třetím největším letištěm v Číně pro nákladní dopravu a osmnácté na světě. Guangzhou Baiyun International Airport má tři betonové vzletové a příletové dráhy a pouze jeden terminál, který se dělí na oddělení A a B. S levnými letenkami z Prahy na tomto letišti můžete přistávat.

Guangzhou Baiyun International Airport - CAN

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Kanton
Zkratka letiště Guangzhou Baiyun International Airport v Kanton - China je: CAN

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> CAN
Jednosměrná letenka

CAN -> Praha
Jednosměrná letenka

Doprava do města z letiště Guangzhou Baiyun International Airport

Z Guangzhou Baiyun International Airport se do centra Guangzhou dostanete nejsnadněji metrem. Dalším možností jsou různé autobusové linky, které jezdí i do okolních měst. Pokud se ale rozhodnete jet do Guangzhou taxíkem, určitě si nastudujte název hotelu v čínštině, protože zdejší řidiči jiný jazyk neumí. Rezervujte si levné letenky s odletem z Prahy na letiště Guangzhou Baiyun International Airport ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Kanton - místní čas: 3:40
Časové pásmo: Asia/Hong_Kong (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 23.39244, 113.29879


Levné letenky na letiště Guangzhou Baiyun International Airport

Vydejte se za poznáním do Číny, za letenky na letiště Guangzhou Baiyun International Airport teď opravdu ušetříte. Další kousek světa můžete poznat s levnými letenkami, které se prodávají s odletem z Prahy na letiště Guangzhou Baiyun International Airport. Průměrná doba letu je přibližně 14 hodin, které strávíte pohodlně v letadle. Ale pozor, levné letenky z Prahy na letiště Guangzhou Baiyun International Airport jsou hodně rychle pryč, tak s jejich rezervací určitě neváhejte.


Počasí Kanton

sluncepolojasno

30°C

Východ slunce: 6:08

Západ: 18:46

Středa

sluncepolojasno

27°C

teplota 29°C 25°C

Čtvrtek

zataženo

27°C

teplota 29°C 25°C

Pátek

zataženodeštík

28°C

teplota 30°C 26°C

Sobota

zataženodeštík

26°C

teplota 28°C 23°C

Levná letenka z Prahy na Guangzhou Baiyun International Airport
Kanton - Čína

Letiště Guangzhou Baiyun International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Kanton - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Guangzhou Baiyun International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist