letadlo ico Levné letenky do Ženevy

Ženeva je druhé největší město Švýcarska, přičemž se nachází na jihozápadě země přímo u italských hranic a na západním cípu Ženevského jezera. Ženeva je hlavním městem stejnojmenného kantonu a nejlidnatějším městem frankofonní části Švýcarska. V Ženevě žije přibližně 200 000 obyvatel. Mluví se tu německy, francouzsky, italsky a rétorománsky. Oficiální měnou je švýcarský frank. Kupte si levné letenky do Ženevy, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Ženeva

Cointrin International Airport

Zkratka letiště: GVA
Letenky do Švýcarska - Ženeva

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Ženevy


Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí
Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí

8. 10.  |Připravili jsme Vám seznam měst v Evropě a blízkém okolí, kam se můžete podívat z Prahy za akční ceny. Místa: Ammán, Amsterdam, Atény, Barcelona, Bari, Basilej, Belfast, Benátky, Milán, Billund, Boloňa, Bordeaux, Bournemouth, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Ženevě

Mezinárodní letiště v Ženevě se jmenuje Geneva Airport, známé je ale také jako Cointrin Airport. Leží 4 kilometry severozápadně od městského centra a každý rok tu přistává velký počet mezinárodních i domácích letadel. Letiště Geneva bylo založeno v roce 1922 a jeho značení je GVA. Má jednu travnatou a druhou betonovou příletovou a vzletovou dráhu a také dva terminály. Terminál 2 je ale využíván jen v zimní sezóně. Geneva Airport každý rok odbaví až 15,1 milionu pasažérů. Jedním z nich můžete být vy, když si koupíte levné letenky do Ženevy z Prahy. U Geneva Airport se nachází vlakové nádraží, kterým se snadno přepravíte do Ženevy nebo okolních měst. Další možností jsou autobusy, taxíky nebo vypůjčení auta na letišti.

Ženeva
Aktuální kurz: 1 CHF = 25.37
Ženeva - místní čas: 23:41
Časové pásmo: Europe/Zurich (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 46.205761, 6.14161
Vzdálenost z Prahy: 750 km


Do Ženevy za turistickými cíli

Ženeva má svoje historické centrum, ve kterém se nachází ty nejdůležitější památky. Patří mezi ně románsko-gotická katedrála svatého Petra ze 13. století, biskupský palác Maison Mallet, městská brána u náměstí Molard, radnice postavená už v 15. století, rodný dům filosofa Jean-Jacquese Rousseaua, významná ženevská univerzita nebo jezdecká bronzová socha generála Guillauma-Henri Dufoura. V Ženevě najdete také sídlo OSN Palác národů, hotel Richmond a mnoho muzeí a galerií s různou tématikou. Podívejte se s levnými letenkami do Ženevy a navštivte zdejší památky.

Levné letenky do Ženevy

Podívejte se do jednoho z největších švýcarských měst a to s levnými letenkami do Ženevy. Za levné letenky do Ženevy teď výrazně ušetříte a zároveň se podíváte do této evropské metropole. Rezervovat si letenky do Ženevy můžete snadno a rychle online, zvládne to určitě každý. Průměrná doba letu do Ženevy je 1,5 hodiny. Pospěšte si s rezervací, akční letenky do Ženevy z Prahy jsou rychle vyprodané.


Počasí Ženeva

zataženodeštík

9°C

Východ slunce: 7:06

Západ: 17:32

Úterý

zataženodeštík

10°C

teplota 12°C 6°C

Středa

zataženo

13°C

teplota 16°C 10°C

Čtvrtek

zataženo

14°C

teplota 17°C 10°C

Pátek

zataženo

15°C

teplota 18°C 11°C

Letenka Ženeva

Ženeva se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ženeva - Švýcarsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ženevy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist