letadlo ico Levné letenky do Fukuoka

Fukuoka je hlavní město stejnojmenné prefektury a zároveň největší město na japonském ostrově Kjúšú. Leží na severozápadě ostrova v zátoce Hakata Bay a jejím centrem protéká řeka Naka River. Fukuoka má přibližně 1,4 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti je to ale až přes 5,5 milionu. To z Fukuoky dělá nejlidnatější město na ostrově Kjúšú. Úředním jazykem je tu japonština a měnou japonský jen. Levné letenky do Fukuoky teď pořídíte s odletem z Prahy a to za naprosto výhodné ceny, tak neváhejte a objednejte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Fukuoka

Fukuoka Airport (Itazuke Air Base)

Zkratka letiště: FUK
Letenky do Japonska - Fukuoka

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Fukuoka


Japonsko - Tokio, Osaka, Fukuoka a Okinawa z Prahy
Japonsko - Tokio, Osaka, Fukuoka a Okinawa z Prahy

19. 8.  |Nejlevnější letenka do Japonska z dnešního seznamu míří do Tokia za cenu jedenácti tisíc s odletem z Vídně. Z Prahy se bohužel létá dráž. Kromě Tokia jsou zde letenky do Okinawy, Osaky a Fukuoky. V závislosti na ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště ve Fukuoce

Fukuoka Airport je název pro mezinárodní letiště, které dříve bylo známé jako Itazuke Air Base, a které leží 3 kilometry východně od Fukuoky. Je to hlavní letiště na ostrově Kjúšú a jedno z nejzaměstnanějších letišť v Japonsku obecně. Má IATA značení FUK a otevřeno bylo v roce 1944. Letiště Fukuoka se skládá z jedné asfaltovo-betonové příletovéa vzletové dráhy, na které dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Cestující jsou potom odbavováni ve čtyřech terminálech, kudy jich každý rok projde přes 20 milionů. Když si koupíte levné letenky do Fukuoky z Prahy, tak jedním z nich budete i vy. Letiště Fukuoka je s městem spojeno autobusy a taxíky. Další možností je zapůjčit si na letišti auto.

Fukuoka
Aktuální kurz: 100 JPY = 21.82
Fukuoka - místní čas: 22:31
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 33.6, 130.4
Vzdálenost z Prahy: 8787 km


Do Fukuoky za turistickými cíli

Dominantou města Fukuoka je hrad Fukuoka, nazývaný též hrad Maizuru či hrad Seki, který byl postaven přibližně v 17. století. Leží na kopci Fukusaki Hill v centru města. Další významnou památkou Fukuoky je chrám Hakozaki Shrine, který byl založen už v 10. století. Zapomenout byste ale neměli ani na nejvyšší přímořskou věž v Japonsku Fukuoka Tower, městské muzeum umění, národní muzeum Kjúšú a také velký městský park Ohori Park. Dopřejte si letos o dovolené luxus a podívejte se do Japonska, stačí vám na to levné letenky do Fukuoky, které jsou s odletem z Prahy a lze si je objednat online.

Levné letenky do Fukuoky

Leťte na dovolenou do Japonska a to za výhodné ceny, stačí si objednat levné letenky do Fukuoky, které jsou s odletem z Prahy. Levné letenky do Fukuoky z Prahy si můžete snadno a rychle objednat online, zvládne to opravdu každý. Levné letenky do Fukuoky z Prahy vás nyní vyjdou velmi lacino, tak neotálejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Fukuoky asi 14 hodin.


Počasí Fukuoka

zataženoMrholení

23°C

Východ slunce: 6:05

Západ: 18:18

Neděle

zataženoMrholení

26°C

teplota 27°C 25°C

Pondělí

zataženoMrholení

21°C

teplota 22°C 20°C

Úterý

slunce

21°C

teplota 23°C 20°C

Středa

slunce

22°C

teplota 23°C 21°C

Čtvrtek

slunce

24°C

teplota 25°C 23°C

Letenka Fukuoka

Fukuoka se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Fukuoka - Japonsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Fukuoka.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist