letadlo ico Levné letenky z Prahy na Fukuoka Airport (Itazuke Air Base)
v Fukuoka - Japonsko

Fukuoka Airport, dříve známé jako Itazuke Air Base, je mezinárodní letiště v Japonsku, nacházející se přibližně 5 kilometrů východně od centra Fukuoky. Jedná se o čtvrté nejvytíženější letiště pro osobní přepravu v Japonsku, neboť je tu každý rok přepraveno přes 20 milionů pasažérů. Letiště Fukuoka leží v obytné oblasti, a proto přerušuje svou činnost od 10 hodin večer do 7 hodin ráno. První cestující se sem mohli se svými letenkami podívat v roce 1944 a jistě i ty nesly IATA značení letiště FUK. Fukuoka Airport má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfalto-betonu a lidé jsou tu odbavováni ve třech terminálech – terminálu 1, 2 a mezinárodním, kam se svou letenkou poletíte i vy. Nepromeškejte svou příležitost a kupte si levné letenky na letiště Fukuoka z Prahy, dokud jsou za akční ceny.

Fukuoka Airport (Itazuke Air Base) - FUK

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Japonska - Fukuoka
Zkratka letiště Fukuoka Airport (Itazuke Air Base) v Fukuoka - Japan je: FUK

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> FUK
Jednosměrná letenka

FUK -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Fokuoky z letiště

Do okolních měst se z Fukuoka Airport dostanete nejsnadněji autobusovými linkami, jejichž zastávka se nachází přímo před budovou letiště. Zároveň vás tento způsob přepravy vyjde nejlevněji. Druhá možnost je potom odchytit si taxíka před terminálem a to bez čekání a v pohodlí. Tento způsob je ale ovšem nejdražší. Do města se z letiště Fukuoka můžete ale také dostat vlastními silami, když si vypůjčíte v autopůjčovně auto. Pak můžete jet za vlastními cíli a neomezovat se na hromadnou dopravu. Užijte si dovolenou v Japonsku naplno a za málo peněz, když budete mít levné letenky na Fukuoka Airport z Prahy, vyjde vás to opravdu lacino.

Aktuální kurz: 100 JPY = 19.88
Fukuoka - místní čas: 0:18
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 33.58594, 130.45069


Levné letenky na letiště Fukuoka Airport

Chcete se podívat do Japonska, ale nechce se vám dávat moc peněz za letenky? Tak využijte této jedinečné příležitosti a pořiďte si levné letenky na letiště Fukuoka, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na letiště Fukuoka z Prahy nemusíte nikde složitě shánět, objednat si je lze klidně hned teď online, stačí párkrát kliknout myší. Zabookujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Fukuoka a užijte si dovolenou v Japonsku za nízké ceny. Průměrná doba letu je z Prahy na Fukuoka Airport zhruba 12 hodin.


Počasí Fukuoka

slunce

13°C

Východ slunce: 5:45

Západ: 18:49

Neděle

sluncepolojasno

11°C

teplota 12°C 9°C

Pondělí

slunce

13°C

teplota 15°C 11°C

Úterý

slunce

15°C

teplota 17°C 13°C

Středa

sluncepolojasno

17°C

teplota 19°C 14°C

Levná letenka z Prahy na Fukuoka Airport (Itazuke Air Base)
Fukuoka - Japonsko

Letiště Fukuoka Airport (Itazuke Air Base) je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Fukuoka - Japonsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Fukuoka Airport (Itazuke Air Base) najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist