letadlo ico Levné letenky z Prahy na Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
v Fort Lauderdale / Hollywood - USA Amerika

Fort Lauderdale–Hollywood International Airport je mezinárodní letiště na Floridě, které se nachází 5 kilometrů jihozápadně od města Fort Lauderdale, 10 kilometrů severně od Hollywoodu a 35 kilometrů severně od Miami. Jedná se o jedno z velmi vytížených letišť, které je využívané především turisty směřujícími do Karibiku, a to už od roku 1946. Mezinárodní letiště Fort Lauderdale–Hollywood budete mít na letence uvedené i pod jeho IATA značením, které je FLL, a přistanete tu na jedné ze dvou příletových a vzletových drah. Vaše odbavení potom proběhne v „zeleném“ terminálu 4, který se zaměřuje na mezinárodní lety. Letiště Fort Lauderdale–Hollywood má potom další tři terminály a to „žlutý“ terminál 1 označovaný jako Nový, „červený“ terminál 2 Delta a „fialový“ Hlavní terminál 3. Každý rok je na Fort Lauderdale–Hollywood International Airport napočítáno necelých 27 milionů letenek. Jedna z nich může být vaše, když si rezervujete levné letenky na Fort Lauderdale–Hollywood International Airport z Prahy, dokud jsou za nízké ceny.

Fort Lauderdale-Hollywood International Airport - FLL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Fort Lauderdale / Hollywood
Zkratka letiště Fort Lauderdale-Hollywood International Airport v Fort Lauderdale / Hollywood - USA je: FLL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> FLL
Jednosměrná letenka

FLL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do centra Hollywoodu a Fort Laudrdale z letiště

Mezinárodní letiště Fort Lauderdale–Hollywood je obsluhováno především autobusovou linkou číslo 1, která vás odveze přímo do centra Fort Lauderdale. I do Hollywoodu se dostanete autobusem. Samozřejmě tu ale také najdete snadno spojení do Miami či dalších měst. Velká pozornost je na letišti Fort Lauderdale–Hollywood věnována autopůjčovnám, kterých tu máte k dispozici hned několik. Dále můžete jet bez čekání a pohodlně taxíkem do zvoleného cíle. Strávit dovolenou na Floridě už nemusí být jen sen, když si objednáte levné letenky na letiště Fort Lauderdale–Hollywood International Airport s odletem z Prahy, dokud jsou za akční ceny. Lze to udělat i online z pohodlí domova.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.77
Fort Lauderdale / Hollywood - místní čas: 10:49
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 26.07147, -80.144


Levné letenky na Fort Lauderdale–Hollywood International Airport

Strávit dovolenou na teplé Floridě už nemusí být jenom snem, právě teď jsou vám totiž k dispozici levné letenky na letiště Fort Lauderdale–Hollywood. Levné letenky na Fort Lauderdale–Hollywood International Airport jsou s odletem přímo z Prahy a zabookovat si je můžete online pouhým kliknutím myši. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště Hollywood asi 13 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Tak neváhejte a dopřejte si tu pravou dovolenou na Floridě za malé peníze, když budete mít levné letenky na Fort Lauderdale–Hollywood International Airport vyjde vás to lacino.


Počasí Fort Lauderdale / Hollywood

sluncepolojasno

26°C

Východ slunce: 6:55

Západ: 19:44

Středa

sluncepolojasno

26°C

teplota 29°C 24°C

Čtvrtek

slunce

26°C

teplota 29°C 23°C

Pátek

zataženo

27°C

teplota 30°C 24°C

Sobota

sluncepolojasno

28°C

teplota 31°C 25°C

Levná letenka z Prahy na Fort Lauderdale-Hollywood International Airport
Fort Lauderdale / Hollywood - USA Amerika

Letiště Fort Lauderdale-Hollywood International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Fort Lauderdale / Hollywood - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Fort Lauderdale-Hollywood International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace