letadlo ico Levné letenky do Fairbanks

Fairbanks je největší vnitrozemské aljašské město a celkově druhé největší ve státě. Je nejseverněji položeným americkým městem s metropolitní oblastí, přičemž leží méně než 190 kilometrů jižně od polárního kruhu. Městem Fairbanks protéká řeka Tanana. V centru žije přes 32 000 obyvatel a s metropolitní oblastí je asi 100 000 lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Rezervujte si své levné letenky do Fairbanks z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Fairbanks

Fairbanks International Airport

Zkratka letiště: FAI
Letenky do USA - Fairbanks

Najdi nejlevnější letenku

Metro Field

Zkratka letiště: MTF
Letenky do USA - Fairbanks

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Fairbanks

Mezinárodní letiště Fairbanks International Airport leží 5 kilometrů jihozápadně od centra Fairbanksu. Letiště tu bylo vytvořeno už ve 40. letech minulého století a jeho IATA značení je FAI. Terminál, který tu byl postaven v roce 1948, byl v roce 2009 zbořen a nahrazen novým, kterým tu každý rok projde přibližně 700 000 cestujících. Fairbanks International Airport má čtyři příletové a vzletové dráhy, které jsou asfaltové, ale také na vodě. Do centra města se dostanete z letiště Fairbanks místní dopravou, taxíkem nebo vypůjčeným autem. Zabookujte si levné letenky do Fairbanks z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.86
Fairbanks - místní čas: 8:27
Časové pásmo: America/Anchorage (-8 hodin)
Časový posun: -10 hodin

Souřadnice: 64.837784, -147.716385
Vzdálenost z Prahy: 7143 km


Do Fairbanks za turistickými cíli

Ve Fairbanks je turisticky velmi zajímavé okolí, kam můžete vyrazit na túru nebo jen relaxační procházku. Příroda je tu zachovaná ve své panenské prostotě, protože se určitě porozhlédněte a nadýchejte čerstvého vzduchu. Zajímavým místem ve Fairbanks je například Wickersham House, který leží v parku Pioneer, hřbitov Birch Hill Cemetery nebo Carlson center, což je známé sportoviště. Podívejte se na Aljašku levně, teď je to díky levným letenkám z Prahy do Fairbanksu snadné.

Levné letenky do Fairbanks

Podívejte se na Aljašku klidně hned zítra a to díky levným letenkám do Fairbanksu. Levné letenky do Fairbanks z Prahy jsou dostupné pro kohokoliv, stačí si je jen rezervovat co nejdříve na této stránce. Průměrná doba letu do Fairbanks z Prahy je 19 hodin. Kupte si levné letenky do Fairbanks z Prahy ještě dnes.


Počasí Fairbanks

zataženo

10°C

Východ slunce: 3:58

Západ: 23:37

Pátek

zataženo

9°C

teplota 11°C 6°C

Sobota

zataženo

8°C

teplota 12°C 4°C

Neděle

sluncepolojasno

7°C

teplota 11°C 3°C

Pondělí

zataženo

9°C

teplota 14°C 5°C

Úterý

zataženo

10°C

teplota 12°C 8°C

Letenka Fairbanks

Fairbanks se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Fairbanks - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Fairbanks.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace