letadlo ico Letenky do Eritrey
Eritrea

Eritrea oficiálně Stát Eritrea je země nacházející se na severovýchodě Afriky na pobřeží Rudého moře. Název země je odvozen od řeckého názvu pro Rudé moře. Stát se rozkládá na pevnině, ale patří k němu i několik ostrovů. Jeho hlavním městem je Asmara, která má přibližně 650 000 obyvatel. Celková populace Eritrey je 6,3 milionu lidí. Oficiální úřední jazyk země nemá, ale nejvíce se tu používá arabština, angličtina a tigrajština. Měnou je nakfa. Eritrea leží v časovém pásmu +3 hodiny. Kupte si levné letenky do Eritrey z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 ERN = 1.4


Letiště Eritrea

Podnebí v Eritreji

Stát Eritrea se dá vzhledem ke své rozloze dělit na celkem tři klimatické oblasti. Obecně by se ale dalo říct, že převažuje polopouštní či pouštní podnebí velmi horkého charakteru. Zatímco ve vnitrozemí se letní teploty pohybují kolem 30°C, na pobřeží mohou dosahovat až 45°C. Podobně rozdílné jsou také teploty v zimě, kdy vnitrozemí může zažívat i teploty kolem nuly, naproti tomu na pobřeží neklesají pod 20°C. Srážky jsou v Eritreji nízké, je to zhruba 500 mm za rok. Levné letenky do Eritreje z Prahy směřujte na letní období a informujte se o současné bezpečnostní situaci.

Do Eritreje za turistickými cíli

Kromě národních parků, jako je Yob Wildlife Reserve, Nakfa Wildlife Reserve nebo Semenawi Bahri National Park, kde uvidíte nespoutanou přírodu, si na pobřeží můžete užít moře. Přímořská letoviska nabízejí mnohá rozptýlení a lze se tu potápět či šnorchlovat. Pláže jsou v Eritreji písečné a bělostné, podobně také voda je teplá a čistá. V hlavním městě Asmaře najdete převážně moderní architekturu, dále ale také katedrálu svatého Josefa, ortodoxní kostel Enda Mariam Eritrean či mešitu Al Khulafa Al Rashiudin. Určitě se podívejte také na poušť v regionu Southern Red Sea či do národního mořského parku Dahlak Marine National Park. Dopřejte si dovolenou u moře, s levnými letenkami do Eritreje z Prahy je to snadné. Nezapomínejte se informovat na bezpečnostní situaci.

Do Eritreje za přírodou

Ačkoliv je podnebí Eritreje velmi suché a horké, najdete tu bohatou faunu i flóru. Z rostlin se tu převážně vyskytují akáty, kaktusy, aloe vera, opuncie a olivovníky. Ze zvířat se tu setkáte se lvy, levharty, opicemi, gazelami, antilopami a slony. Pestrou škálu zástupců zvířat najdete i na pobřeží, kde jsou především želvy, humři a krevety. Levné letenky do Eritreje z Prahy teď pořídíte za skvělé ceny.

Levné letenky do Eritrey

Cestovat do Afriky nikdy nebylo snadnější a ani levnější než s letenkami za akční ceny do Eritrey. Levné letenky do Eritrey si můžete pořídit hravě online, není to nic složitého, a to navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Eritrey 5,5 hodiny, ale záleží na cílové destinaci. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak určitě neváhejte, protože levné letenky do Eritrey jsou hned vyprodané.

Eritrea

Eritrea je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Eritrey čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist