letadlo ico Levné letenky do Asmara

Asmara či Asmera je hlavní a největší město Eritreje, ležící v centru státu v kraji Maekel. Město je rozděleno celkem na třináct okresů a nachází se přímo na špičce srázů v nadmořské výšce 2 325 metrů nad mořem. Asmara je domovem celkem pro 650 000 lidí. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu tigriňština, arabština a angličtina a měnou nakfa. Kupte si levné letenky do Asmary z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Asmara

Asmara International Airport

Zkratka letiště: ASM
Letenky do Eritrey - Asmara

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Asmaře

Mezinárodní letiště Asmara International Airport je známé také jako Yohannes IV. International Airport a leží 4 kilometry severně od centra Asmary. Vytvořeno bylo v roce 1922 a IATA značení tohoto letiště je ASM. Je to největší letiště v Eritreji. Letiště v Asmaře má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a také jednu budovu terminál, kterým každý rok projde přibližně 150 000 spokojených cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když si koupíte levné letenky do Asmary s odletem z Prahy. Doprava do města je z letiště v Asmaře zajištěna formou taxíků a autobusových linek.

Aktuální kurz: 1 ERN = 1.44
Asmara - místní čas: 5:45
Časové pásmo: Africa/Asmera (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 15.33333, 38.933331
Vzdálenost z Prahy: 4450 km


Do Asmary za turistickými cíli

Asmara je známá především pro svou zachovalou italskou modernistickou architekturu. Vidět zde můžete mnoho různých zajímavých míst, jako je národní muzeum, moderní budovu kina Impero, eklektickou pravoslavnou katedrálu, operní dům, neorománskou římsko-katolickou katedrálu či světovou banku. V Asmaře najdete velký počet domů, postavených v moderních směrech ve 20. století. Asmara je dokonce navržena na seznam světového dědictví UNESCO, ale dosud zatím nebyla zapsána. Podívejte se na její památky na vlastní oči, s levnými letenkami do Asmary je to jednoduché. Nepodceňujte aktuální informace o místní bezpečnosti.

Levné letenky do Asmary

Eritrea je teď dostupná pro každého, kdo si koupí levné letenky do jejího hlavního města Asmary. Levné letenky do Asmary se prodávají za opravdu výhodné ceny a navíc jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Asmary asi 5,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Asmary z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Dopředu si raději zkontrolujte aktuální bezpečnostní situaci.


Počasí Asmara

zataženoMrholení

17°C

Východ slunce: 6:09

Západ: 18:38

Pátek

sluncepolojasnoMrholení

18°C

teplota 23°C 14°C

Sobota

sluncepolojasnoMrholení

17°C

teplota 23°C 14°C

Neděle

sluncepolojasnoMrholení

19°C

teplota 24°C 14°C

Pondělí

sluncedeštík

20°C

teplota 24°C 15°C

Letenka Asmara

Asmara se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Asmara - Eritrea i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Asmara.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist