letadlo ico Levné letenky do Erbil

Erbil je hlavní město autonomní oblasti irácký Kurdistán a guvernorátu Arbíl, přičemž leží asi 80 kilometrů jihovýchodně od Mosulu. Jedná se o čtvrté největší město Iráku a jedno z nejstarších měst na světě. Ve městě Erbil žije asi 1,5 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu arabština a kurdština a měnou irácký dinár. Arabskou radou cestovního ruchu bylo v roce 2014 město Erbil uznáno jako významné město turistického charakteru. A nyní se do něj můžete podívat i vy a to díky levným letenkám s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Erbil

Erbil International Airport

Zkratka letiště: EBL
Letenky do Iráku - Erbil

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Erbilu

Mezinárodní letiště v Erbilu se nazývá Erbil International Airport a nese označení EBL. V roce 2010 byla otevřena nová část tohoto letiště, která zahrnuje také jednu z nejdelších přistávacích drah na světě. Kromě té je tu ještě jedna. Jedinou budovou terminálu projde každoročně až 1,5 milionu cestujících a to včetně těch, kteří sem přicestovali s levnými letenkami z Prahy. Do 7 kilometrů vzdáleného Erbilu se dostanete místní dopravou nebo taxíky.

Aktuální kurz: 100 IQD = 1.44
Erbil - místní čas: 6:23
Časové pásmo: Asia/Baghdad (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 36.19257, 44.01062
Vzdálenost z Prahy: 2826 km


Do Erbilu za turistickými cíli

Symbolem a zároveň nejdůležitější památkou Erbilu je zdejší citadela, která byla v roce 2014 zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Podle archeologických nálezů se jedná o jedno z nejstarších míst na světě, které je nepřetržitě obydleno. Mezi další místa, která byste měli v Erbilu navštívit, patří minaret Mudhafaria, jehož historie sahá až do 12. století, mohyla Qalich Agha, která se nachází v areálu Muzea civilizace, park Sami Rahman nebo stadion Franso Hariri. Tak si rezervujte levné letenky z Prahy do Erbilu ještě dnes.

Levné letenky do Erbilu

Irácké město Erbil nebo také Arbíl je nyní s levnými letenkami dostupné pro každého. Pokud i vy chcete letět do Erbilu, neváhejte si rezervovat levné letenky z Prahy do Erbilu online. Průměrná doba letu do této destinace je z Prahy s letenkami za akční ceny necelých 5 hodin. Využijte příležitosti a leťte do Erbilu.


Počasí Erbil

slunce

38°C

Východ slunce: 4:46

Západ: 19:22

Středa

slunce

37°C

teplota 41°C 31°C

Čtvrtek

slunce

36°C

teplota 39°C 31°C

Pátek

slunce

39°C

teplota 43°C 34°C

Sobota

slunce

42°C

teplota 47°C 36°C

Letenka Erbil

Erbil se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Erbil - Irák i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Erbil.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist