letadlo ico Letenky do Džibutska
Djibouti

Džibutsko oficiálně Republika Džibutsko je stát nacházející se na východě Afriky na pobřeží Adenského a Rudého moře. Země je jednou z nejmenších v Africe a leží u průlivu Bab-al-Mandab. Hlavním městem Džibutska je Džibutí, ve kterém žije přes 623 000 obyvatel z celkového počtu 810 000 lidí země. Úředními jazyky Džibutska jsou arabština a francouzština a měnou je džibutský frank. Džibutsko leží v časovém pásmu +3 hodiny. Kupte si levné letenky do Džibutska z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 DJF = 11.8


Letiště Džibutsko

Podnebí Džibutska

Džibutsko má obecně teplé klima a během roku se tu teploty udržují skoro stále stejné. Jen minimálně kolísají mezi 30°C až 40°C. Vyšší hranice teplot je obvykle na pobřeží během letních měsíců. Díky podnebí je země státu vyprahlá a semiaridní, během roku tu spadne pouhých 300 mm srážek a na některých místech ještě méně. Levné letenky do Džibutska pořídíte z Prahy za výhodné ceny.

Do Džibutska za turistickými zajímavostmi

Mnoho turistů míří do Džibutska za písečnými plážemi na pobřeží země. Moře jsou zde teplá a pláže s bělostným pískem přímo vybízejí k odpočinku. Kromě opalování a plavání tu lze také vyzkoušet potápění a další vodní sporty. Až vás unaví lenošení na pláži, podívejte se do hlavního města Džibutí, kde najdete prezidentský palác, národní stadion Stade du Ville a také Hamúlího mešitu. Při cestování nezapomeňte navštívit ještě například město Ali Sabieh, kde leží hora Ali Sabieh Mountain, nebo do národního parku Day Forest National Park. Levné letenky do Džibutska z Prahy jsou teď za opravdu nízké ceny, tak neváhejte a objednejte si je ještě dnes.

Do Džibutska za přírodou

Jen velmi malé procento Džibutska je pokryto lesem, ale přesto zde najdete široké zastoupení fauny a flóry. Ze zvířat se tu můžete setkat například se zebrami, antilopami, šakaly a hyenami, na pobřeží uvidíte želvy. Až sem poletíte na dovolenou, určitě se zkuste podívat i pod mořskou hladinu. Levné letenky do Džibutska jsou k dostání za nízké ceny na internetu.

Levné letenky do Džibutska

Podívejte se do Afriky a to s levnými letenkami za naprosto akční ceny a s odletem z Prahy. Levné letenky do Džibutska jsou za opravdu skvělé ceny a rezervovat si je můžete snadno a rychle na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Džibutska 5,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Džibutska ještě dnes.

Džibutsko

Džibutsko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Džibutska čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist