letadlo ico Levné letenky do Djibouti

Džíbútí je hlavní město afrického státu Džibutsko, které leží na západu země na pobřeží Tadžurského zálivu. Jako přístav má velmi strategickou polohu a někdy bývá nazýván jako „Perla Tadžurského zálivu“. V centru města žije přes 623 000 obyvatel, kteří tu mluví arabsky a francouzsky. Měnou země je džibutský frank. Kupte si levné letenky do Džíbútí z Prahy, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Djibouti

Ambouli Airport

Zkratka letiště: JIB
Letenky do Džibutska - Djibouti

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Džíbútí

Mezinárodní letiště, které slouží městu Džíbútí, se jmenuje Djibouti-Ambouli International Airport a nachází se ve městě Ambouli asi 6 kilometrů jižně od centra. Letiště Džíbútí je napůl vojenské a napůl civilní a bylo otevřeno v roce 1948. Jeho IATA značení je JIB. Celkem má letiště v Džíbútí jednu asfaltovou dráhu, na které každý rok přistanou letadla s až 260 000 cestujícími. Jedním z nich můžete být i vy, stačí si včas rezervovat levné letenky do Džíbútí z Prahy. Na letišti najdete jeden terminál. Doprava do centra je z letiště Džíbútí zajištěna formou taxíků, takže se určitě neobávejte, že byste se po přistání neměli jak dostat do centra.

Aktuální kurz: 100 DJF = 11.84
Djibouti - místní čas: 19:12
Časové pásmo: Africa/Djibouti (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 11.58767, 43.14468
Vzdálenost z Prahy: 5020 km


Do Džíbútí za turistickými cíli

Velkým turistickým lákadlem je především trh Ryad Market, který se nachází v centru. Zde nakoupíte za výhodné ceny tradiční pokrmy, látky a suvenýry. Z památek stojí za podívání místní mešity – Hamúlího mešita byla postavena v roce 1906 a patří k nejstarším dosud používaným ve městě, dále je tu Saudiho mešita na bulváru Bounhour. V Džíbútí je rovněž prezidentský palác, který je opravdu sídlem hlavy státu a ze kterého se nabízí výhled na Tadžurský záliv. Až budete mít památek dost, odpočinout si můžete v hlavním městském parku Lagarde Park nebo na veřejných plážích, kde se můžete i vykoupat. I v této destinaci můžete strávit dovolenou u moře, tak neváhejte a kupte si levné letenky do Džíbútí z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Džíbútí

Lákala by vás dovolená v Africe, ale nechcete utratit moc peněz? Tak si kupte levné letenky do Džíbútí a máte to vyřešené. Levné letenky do Džíbútí jsou s odletem z Prahy a lze si je rezervovat na internetu klidně hned teď. Průměrná doba letu je z Prahy do Džíbútí 5,5 hodiny. Zabookujte si své levné letenky do Džíbútí z Prahy ještě dnes.


Letenka Djibouti

Djibouti se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Djibouti - Džibutsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Djibouti.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist