letadlo ico Levné letenky do Doha

Doha je hlavním městem Kataru a jedno z nejkrásnějších měst na Blízkém východě. Nachází se na břehu Perského zálivu a nabízí turistům širokou škálu možností pro trávení volného času. Můžete navštívit starobylou pevnost Al Koot, prohlédnout si muzeum současného umění nebo se projet po Corniche promenádě. Letenky do Doha jsou dostupné z Prahy za velmi příznivou cenu.

Letenky Praha - Doha

Al Udeid Air Base

Zkratka letiště: IUD
Letenky do Kataru - Doha

Najdi nejlevnější letenku

Doha International Airport

Zkratka letiště: DOH
Letenky do Kataru - Doha

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Doha - jak se dostat z letiště?

Mezinárodní letiště Hamad International Airport (HIA) je hlavním mezinárodním letištěm v Doha. Je to moderní letiště s širokou škálou služeb, jako jsou obchody, restaurace, bankomaty, Wi-Fi připojení a další. Letiště HIA je snadno dosažitelné autobusem, taxíkem nebo osobním vozem. Autobusová linka servisuje letiště každý den od 5:00 do 23:00 hodin. Taxislužba je také k dispozici 24 hodin denně.

Doha
Měna Kataru: Katarský rial
Doha - místní čas: 6:08
Časové pásmo: Asia/Qatar (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 25.286667, 51.533333
Vzdálenost z Prahy: 4202 km


Doha - vstupní brána do Kataru

Doha je ideální vstupní branou pro objevování Kataru. Nabízí nespočet turistických atrakcí, jako jsou starobylé mešity, muzea uměleckých galerií, luxusní obchody a restaurace s tradičními katarskými specialitami. Navštivte Souq Waqif bazar s ručně vyráběnými suvenýry nebo se projeďte lodičkami po korunovaných kanálech. Levné letenky do Doha jsou snadno dostupné z Prahy díky přímému spojení Praha - Dauhá od Quatar Airways. Tak na co čekat? Vydejte se na cestu do Kataru hned.

Objevte Dohu v Qataru s letenkami za skvělé ceny

Užijte si exotickou nezapomenutelnou dovolenou v Doha, hlavním městě Kataru. Zdejší obyvatelé jsou přátelští a pohostinní. Vydejte se na cestu do tohoto bohatého města a užijte si všechny jeho krásy. Koupit letenky do Doha je snadné a levné díky tomu, že zde má zázemí aerolinka Quatar Airways s přímými lety do Prahy.


Počasí Doha

slunce

39°C

Východ slunce: 4:44

Západ: 18:26

Pátek

slunce

38°C

teplota 41°C 35°C

Sobota

slunce

39°C

teplota 42°C 36°C

Neděle

slunce

40°C

teplota 44°C 36°C

Pondělí

slunce

39°C

teplota 43°C 36°C

Letenka Doha

Doha se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Doha - Katar i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Doha.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace