letadlo ico Levné letenky do Cox's Bazar

Cox's Bazar se nachází v jihovýchodní části Bangladéše na pobřeží Bengálského zálivu. Město bylo založeno už v 18. století a je pojmenováno podle anglického kapitána Hirama Coxe. Známé je ale také jako Panowa, což v překladu znamená „žlutý květ“. V přístavu Cox's Bazar žije přibližně 51 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu bengálština, ale domluvíte se tu vcelku snadno i anglicky. Měnou je bangladéšská taka. Podívejte se do této destinace s levnými letenkami z Prahy.

Letenky Praha - Cox's Bazar

Cox's Bazar Airport

Zkratka letiště: CXB
Letenky do Bangladéše - Cox's Bazar

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cox's Bazaru

Vnitrostátní letiště Cox's Bazar Airport nese označení CXB a leží zhruba 2 kilometry západně od Cox's Bazaru. V současné době (2015) probíhá přestavba tohoto letiště na mezinárodní, čímž se stávající počet tří mezinárodních letišť v Bangladéši zvedne na čtyři. Je tu jedna vzletová dráha, na které ročně přistane velký počet cestujících, a jedna budova terminálu. Nyní sem můžete cestovat i vy, pokud si objednáte levné letenky s odletem z Prahy. Transport do města je zajištěn zdejší hromadnou dopravou popřípadě taxíky.

Aktuální kurz: 100 BDT = 24.73
Cox's Bazar - místní čas: 1:20
Časové pásmo: Asia/Dhaka (+ 6 hodin)
Časový posun: + 4 hodin

Souřadnice: 21.453239, 91.979767
Vzdálenost z Prahy: 7322 km


Do Cox's Bazaru za turistickými cíli

Největším lákadlem Cox's Bazaru je nejdelší písečná pláž na světě, která měří neuvěřitelných 125 kilometrů. Určitě tedy máte jistotu, že až sem poletíte na dovolenou, nebude tu hlava na hlavě. I v okolí města je velké vyžití. Navštívit můžete například národní park Himchari, který se skládá z tropických deštných lesů, Aggmeda Khyang, což je velký buddhistický klášter, buddhisticky orientovanou vesnici Ramu, kde najdete mnoho z tradiční řemeslné výroby, safari park Bangabandhu Sheikh Mujib, který byl v Bangladéši vystavěn jako první, nebo Inani pláž. Všechno tohle můžete díky levným letenkám do Cox's Bazaru vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Cox's Bazaru

Láká vás navštívit Bangladéš, ale nechce utratit moc peněz za letenky? Potom zkuste cestovat s levnými letenkami do Cox's Bazar v Bangladéši. Rezervovat si levné letenky zvládne každý online. Odlet je s letenkami za akční ceny přímo z Prahy, přičemž průměrná doba letu do této destinace je něco přes 12 hodin. Udělejte si rezervaci hned teď.


Letenka Cox's Bazar

Cox's Bazar se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cox's Bazar - Bangladéš i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cox's Bazar.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist