letadlo ico Letenky do Bangladéše
Bangladesh

Bangladéš či oficiálně Bangladéšská lidová republika se nachází na jihu Asie na pobřeží Bengálského zálivu. Země má přes 168 milionů obyvatel, což z ní dělá osmou nejlidnatější zemi světa. Zároveň je Bangladéš také jednou z nejvíce hustě osídlených zemí. Úředním jazykem je tu bengálština a měnou bangladéšská taka. Hlavním městem je Dháka, ve které žije přes 14,3 milionu lidí. Časové pásmo Bangladéše je +6 hodin. Zabookujte si levné letenky do Bangladéše z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 BDT = 24.98


Letiště Bangladéš

Podnebí v Bangladéši

Klima v Bangladéši je subtropického až tropického charakteru. Zimy jsou tu mírné a trvají od října do března, léta jsou horká a vlhká od března do června. V letních měsících jsou tu monzuny, které s sebou přinášejí nejvíce srážek. Teploty obecně jsou v Bangladéši teplé, nikdy neklesají pod bod mrazu. Levné letenky do Bangladéše si objednávejte tak, abyste se vyhnuli období dešťů.

Do Bangladéše za turistickými cíli

V Bangladéši je mnoho zajímavých míst, která tu můžete navštívit. Například v hlavním městě Dháce najdete Jatiyo Sangsad Bhaban, což je sídlo parlamentu, palác Rose Garden Palace, postavený na konci 19. století, dále mešitu Khan Mohammad Mridha Mosque z 18. století, či pevnost Lalbagh Fort. Město Rangpur může zase nabídnout palác Tajhat nebo místní radnici a město Sylhet most Kean Bridge, hodinovou věž Ali Amjad Clock nebo bránu Shah Jalal. Na pobřeží Bengálského zálivu najdete také mnoho písečných pláží, kde si můžete užít vodní radovánky a nejrůznější turistické atrakce. Levné letenky do Bangladéše z Prahy jsou rychle vyprodané, tak si je objednejte co nejdříve.

Do Bangladéše za přírodou

V Bangladéši se nacházejí jak jehličnaté lesy, tak mokřady, hory a mořské pobřeží. Země je ovládaná bujnou vegetací, mezi kterou je bambus, betelový ořech, kokosové a datlové palmy. Nachází se tu také velký počet divoce žijících zvířat, se kterými se tu můžete setkat. Je to například asijský slon, bengálská liška, kočky žijící v džungli, kobra královská, opice, jelen a další. Kupte si levné letenky do Bangladéše a vyrazte za dobrodružstvím do džungle.

Levné letenky do Bangladéše

Dopřejte si exotickou dovolenou za výhodné ceny. Levné letenky do Bangladéše teď pořídíte snadno a rychle na internetu a za akční ceny. Levné letenky do Bangladéše jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Bangladéše přibližně 11 hodin a 45 minut, ale záleží na cílové destinaci. Kupte si levné letenky do Bangladéše ještě dnes.

Bangladéš

Bangladéš je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Bangladéše čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace