letadlo ico Levné letenky do Constanta

Constanta je město na východě Rumunka na pobřeží Černého moře. Jedná se o nejstarší dodnes osídlené město Rumunka, největší přístav této země a zároveň také hlavní město oblasti Constanta County. S 283 000 obyvateli je to páté největší město Rumunska. V Constantě se mluví rumunsky a jako měna tu platí rumunský leu. Do Constanty se teď prodávají levné letenky s odletem z Prahy, tak si je rezervujte.

Letenky Praha - Constanta

Mihail Kogalniceanu International Airport

Zkratka letiště: CND
Letenky do Rumunska - Constanta

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Constantě

Letiště Mihail Kogălniceanu Airport se nachází v obci Mihail Kogălniceanu asi 26 kilometrů severozápadně od Constanty. Jedná se o hlavní letiště pro region Dobrudža. Otevřeno bylo v roce 1962 a jeho IATA kód je CND. Mihail Kogălniceanu Airport má jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kde je ročně odbaveno přes 73 000 cestujících. I vy se na Mihail Kogălniceanu Airport můžete letět podívat – nyní se sem prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Dostupnost do města je z Mihail Kogălniceanu Airport zajištěna několika autobusovými linkami a taxíky.

Aktuální kurz: 1 RON = 5.37
Constanta - místní čas: 3:50
Časové pásmo: Europe/Bucharest (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 44.183331, 28.65
Vzdálenost z Prahy: 1258 km


Do Constanty za turistickými cíli

V Constantě se nachází mnoho zajímavých památek, na které se můžete jít podívat. Mezi ně patří například mešita Hunchiar, katedrála svatého Petra a Pavla, maják stoupající do výšky 8 metrů, dům se lvy postavený v 19. století, kasino navržené v secesním stylu nebo divadlo Fantasio. Pokud sem jedete spíše za odpočinkem, jistě oceníte zábavní parky a atrakce, které jsou dostupné na plážích. Zakupte si levné letenky z Prahy do Constanty co nejdříve.

Levné letenky do města Constanta

Pojeďte strávit čas do okouzlujícího města Constanta, které se nachází v Rumunsku. Do Constanty se nyní totiž prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Tato příležitost není neomezená, proto si levné letenky s odletem z Prahy do Constanty rezervujte co nejdřív. Průměrná doba letu do Constanty je zhruba 1 hodinu a 40 minut. Poznejte Constantu v Rumunsku ještě dnes.


Letenka Constanta

Constanta se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Constanta - Rumunsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Constanta.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist