letadlo ico Letenky Chile

Chile oficiálně Chilská republika je stát ležící západním pobřeží Jižní Ameriky, přičemž jeho pobřeží je omýváno Tichým oceánem. Celková populace státu je přibližně 18 milionů obyvatel. Hlavním městem Chile je Santiago de Chile, které je domovem pro 5 milionů obyvatel, s metropolitní oblastí potom až 7 milionů lidí. Úředním jazykem ve státě je španělština a měnou chilské peso. Chile se nachází v časovém pásmu -6 až -4 hodin. Nyní seženete levné letenky do Chile za skvělé ceny.

Aktuální kurz: 100 CLP = 3


Letiště Chile

Oblasti

Podnebí v Chile

Díky své rozloze Chile zasahuje do několika podnebných pásů. V nejseverněji položených oblastech je pouštní podnebí, které přechází do subtropického a polopouštního, dále do mírného až chladného, tundry a ledového podnebí. Teploty v Chile jsou tedy velmi rozmanité podle oblastí a také podle nadmořské výšky. V Chile průměrně naprší přes 3 000 mm za rok, na určitých místech tato hodnota může být až 7 000 mm. Levné letenky do Chile jsou nyní s odletem z Prahy.

Do Chile za turistickými cíli

V Chile je mnoho zajímavých míst, kam byste během své dovolené měli zavítat. Jedná se například o hlavní město Santiago de Chile, kde najdete galerii indiánského umění, Neptunovu fontánu, palác La Moneda, armádní náměstí nebo metropolitní katedrálu. Mezi nejznámější místa, která Chile spravuje, patří Velikonoční ostrovy, kde se můžete podívat na sochy moai. Pokud si ale potrpíte spíše na přírodu, zavítejte do San Pedro de Atacama, kde si užijete pohled na sopku, poušť a vyzkoušíte termální prameny, nebo si zaleťte do národního parku Torres del Paine, kde vás ohromí ledovce a jezera. I v Chile si také můžete užít dovolenou u moře, protože podél pobřeží je mnoho přímořských letovisek s čistými plážemi a teplým oceánem. Levné letenky do Chile z Prahy jsou rychle vyprodané, tak s jejich rezervací určitě neváhejte.

Do Chile za přírodou

Díky rozmanitosti podnebných pásem, se v Chile nachází také mnoho různých druhů rostlin i zvířat. Na poušti můžete vidět například kaktusy a akáty, v mírných oblastech jsou to listnaté lesy s nejvyšším zastoupením cedru a buku, v Andách potom hlavně chilskou borovici. Ze zvířat tu ve volné přírodě můžete spatřit pumu, psa horského, kočku horkou, několik druhů lišek, lamy, vikuňu, guanako, jeleny a vačice. S levnými letenkami do Chile se do této destinace můžete vypravit už zítra.

Levné letenky do Chile

Toužíte cestovat, ale letenky se vám zdají příliš drahé? Tak využijte této příležitosti a kupte si levné letenky do Chile, které jsou nyní za opravdu nízké ceny. Levné letenky do Chile lze zabookovat online a to klidně hned teď a navíc s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Chile je 17,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si levné letenky do Chile z Prahy ještě dnes.

Chile

Chile je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Chile čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist