letadlo ico Levné letenky do Chelyabinsk

Čeljabinsk je ruské město, které je správním střediskem stejnojmenné oblasti na východě Ruska přímo na hranici mezi Evropou a Asií. Centrem protéká řeka Miass a 130 kilometrů jižně od města jsou hranice s Kazachstánem. V Čeljabinsku žije přes 1,1 milionu obyvatel, kteří tu mluví rusky a platí ruským rublem. Čeljabinskem prochází jižní větev transsibiřské magistrály. Prozkoumejte toto město, když si koupíte levné letenky do Čeljabinsku z Prahy, vyjde vás to lacino.

Letenky Praha - Chelyabinsk

Chelyabinsk Balandino Airport

Zkratka letiště: CEK
Letenky do Ruska - Chelyabinsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Čeljabinsku

Chelyabinsk Airport je název pro regionální letiště, které se nachází 18 kilometrů severně od Čeljabinsku. Bylo otevřeno v roce 1930 jako vojenské letiště a jeho IATA značení je CEK. Letiště v Čeljabinsku má jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu a také jeden terminál, který ročně poslouží 1,2 milionu spokojených pasažérů. Ti se potom do centra města z letiště v Čeljabinsku přepravují autobusy číslo 1, 41 a 45, taxíky 82 a také půjčenými auty. Levné letenky do Čeljabinsku z Prahy vás teď vyjdou na nízké ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Chelyabinsk - místní čas: 4:47
Časové pásmo: Asia/Yekaterinburg (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 55.154442, 61.429722
Vzdálenost z Prahy: 3160 km


Do Čeljabinsku za turistickými cíli

V Čeljabinsku se nachází opravdu mnoho zajímavých míst, která můžete snadno vidět, když si koupíte levné letenky do Čeljabinsku z Prahy včas. Jedná se například o továrnu na sáčkové čaje z konce 19. století Kuznetsov, tradiční domy z přelomu století, kostel Nejsvětější trojice z roku 1914, legislativní budovu, rezidentní budovu, překrásnou budovu univerzity South Ural State University, Čeljabinskou státní univerzitu a hotel Radisson Blu. Až si budete chtít odpočinout a relaxovat, zajděte do parku u náměstí Aloe pole nebo do městské zoologické zahrady či na divadelní představení do divadla Glinka.

Levné letenky do Čeljabinsku

Užijte si dovolenou do Ruska za malé peníze, teď můžete do této destinace bez problémů letět za výhodné ceny. Stačí si včas objednat levné letenky do Čeljabinsku, které jsou s odletem z Prahy a užít si potom 6,5 hodiny dlouhý let. Levné letenky do Čeljabinsku z Prahy si pořídíte snadno online z pohodlí svého domova. Nepromeškejte svou šanci na tu pravou dovolenou v Rusku, když budete mít levné letenky do Čeljabinsku z Prahy, vyjde vás to lacino.


Počasí Chelyabinsk

zataženodeštík

12°C

Východ slunce: 5:31

Západ: 20:13

Sobota

zataženo

9°C

teplota 12°C 6°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

11°C

teplota 15°C 7°C

Pondělí

zataženo

11°C

teplota 14°C 8°C

Úterý

zataženo

7°C

teplota 9°C 5°C

Letenka Chelyabinsk

Chelyabinsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chelyabinsk - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chelyabinsk.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist