letadlo ico Levné letenky do Chandigarh

Čandígarh je město ležící na severu Indie, které je spravováno z Dillí, nacházejícího se 250 kilometrů jižním směrem. Čandígarh je hlavní město dvou spolkových států a to Harijána a Paňdžáb. Centrem města protéká říčka Patiala ki Rao a žije zde přibližně 1 milion obyvatel. Úředním jazykem Čandígarhu je angličtina a měnou indická rupie. Rezervujte si levné letenky do Čandígarhu z Prahy už dnes.

Letenky Praha - Chandigarh

Chandigarh Airport

Zkratka letiště: IXC
Letenky do Indie - Chandigarh

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Čandígarhu

Mezinárodní letiště Chandigarh International Airport leží 9 kilometrů jižně od centra města. Je to jedno z hlavních letišť na severu Indie a jeho IATA kód je IXC. Letiště Chandigarh má jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaveno až 1,2 milionu cestujících. Staňte se jedním z nich i vy a cestujte s levnými letenkami do Čandígarhu z Prahy. Do měst v okolí se z letiště Chandigarh International Airport dostanete taxíky, vypůjčeným autem nebo místní dopravou.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.13
Chandigarh - místní čas: 19:48
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 30.734301, 76.793297
Vzdálenost z Prahy: 5518 km


Do Čandígarhu za turistickými cíli

V Čandígarhu je k vidění mnoho zajímavých míst. Mezi přední turistické atrakce spadá například jezero Sukhna, na kterém můžete i plachtit a v jehož blízkosti leží tzv. Zahrady ticha. Příjemně zde můžete strávit odpoledne a odpočinout si. Čandígarh nabízí i jiné tematické zahrady, jako je Rock Garden, ve které najdete různé sochy a kameny, nebo zahradu růží s až 825 odlišnými druhy těchto květin a dalšími až 32 500 léčivými rostlinami a stromy. Ve městě jsou také muzea a galerie, kde můžete naplnit svou touhu po kultuře. S levnými letenkami do Čandígarhu z Prahy určitě nemůžete udělat chybu.

Levné letenky do Čandígarhu

Indie je tajuplná a zajímavá země, do které se můžete podívat letecky. S levnými letenkami do Čandígarhu poletíte do Indie z Prahy a za malé peníze. Průměrná doba letu do Čandígarhu z Prahy je přibližně 9 hodin. Neotálejte s rezervací levných letenek do Čandígarhu, dokud jsou ještě k mání.


Počasí Chandigarh

sluncepolojasno

29°C

Východ slunce: 5:57

Západ: 18:48

Středa

sluncepolojasno

29°C

teplota 38°C 24°C

Čtvrtek

zataženo

32°C

teplota 40°C 27°C

Pátek

zataženodeštík

29°C

teplota 35°C 23°C

Sobota

sluncepolojasno

28°C

teplota 35°C 23°C

Neděle

slunce

35°C

teplota 36°C 34°C

Letenka Chandigarh

Chandigarh se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Chandigarh - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Chandigarh.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist