letadlo ico Levné letenky do Cayenne

Cayenne je hlavní město Francouzské Guyany, francouzského zámořského departmentu, ležícího na severovýchodě Jižní Ameriky. Nachází se na poloostrově při ústí stejnojmenné řeky Cayenne a řeky Mahury do Atlantiku. Město Cayenne je domovem celkem pro 55 000 obyvatel, ale v metropolitní oblasti žije až 121 000 lidí. Úředním jazykem je tu francouzština a francouzská kreolština, měnou je euro. Podívejte se do této destinace s levnými letenkami do Cayenne z Prahy, je to opravdu snadné a levné.

Letenky Praha - Cayenne

Cayenne-Rochambeau Airport

Zkratka letiště: CAY
Letenky do Francouzské Guyany - Cayenne

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cayenne

Mezinárodní letiště sloužící hlavnímu městu Francouzské Guyany se jmenuje Cayenne – Félix Eboué Airport a nachází se v obci Matoury asi 13 kilometrů jihozápadně od centra Cayenne. Jedná se o největší letiště státu, které bylo otevřeno v roce 1943 a jeho nynějším IATA kódem je CAY. Letiště v Cayenne má pouze jednu přistávací a příletovou asfaltovou dráhu, na které každý rok přistanou letadla s až 400 000 cestujícími. Ti jsou potom odbaveni v jednom terminálu pro domácí i zahraniční lety. Po přistání s levnými letenkami do Cayenne z Prahy se do centra města dostanete snadno pomocí taxíků a autobusů.

Aktuální kurz: 100 GYD = 10.02
Cayenne - místní čas: 16:04
Časové pásmo: America/Cayenne (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: 4.93333, -52.333328
Vzdálenost z Prahy: 7944 km


Do Cayenne za turistickými cíli

Většina významných budov Cayenne se nachází v jedné oblasti, najít tu můžete Hotel de Ville, což je radnice postavená jezuity na konci 19. století, místní poštu, sídlo prefektury a muzeum. Nejznámější ulicí města je obchodní ulice Avenue Général de Gaulle. Západně od centra města najdete pevnost Fort Cépérou, která byla postavena v 17. století, ale bohužel dnes je v dezolátním stavu. Cayenne má také svou katedrálu, která je zároveň sídlem místní arcidiecéze, dále městskou knihovnu a divadlo. Až si budete chtít od památek odpočinout, zkuste si oddechnout v botanické zahradě. Cayenne leží navíc na pobřeží oceánu, jsou tu tedy také pláže, kde si užijete opalování a vodní radovánky. Levné letenky do Cayenne jsou velmi žádané, tak si je nezapomeňte zamluvit včas.

Levné letenky do Cayenne

Chcete se podívat do Jižní Ameriky, ale obáváte se, že za letenky dáte celou výplatu? Tak zkuste cestovat s levnými letenkami do Cayenne, které se teď prodávají za velmi výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Cayenne asi 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervovat si levné letenky do Cayenne můžete klidně hned teď a to online na internetu. Není to nic těžkého a zvládne to každý.


Počasí Cayenne

zataženodeštík

28°C

Východ slunce: 6:15

Západ: 18:36

Pondělí

zataženoMrholení

28°C

teplota 30°C 26°C

Úterý

zataženoMrholení

26°C

teplota 27°C 25°C

Středa

zataženoMrholení

26°C

teplota 27°C 24°C

Čtvrtek

sluncepolojasnoMrholení

28°C

teplota 29°C 27°C

Letenka Cayenne

Cayenne se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cayenne - Francouzská Guyana i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cayenne.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist