letadlo ico Levné letenky do Buffala

Buffalo je město nacházející se na západě státu New York na břehu Erijského jezera při ústí řeky Niagary. Je to sídlo Erie County, hlavní město metropolitní oblasti Buffalo Niagara Falls a druhé nejlidnatější město ve státě New York. Buffalo leží přímo u hranice USA s Kanadou. V Buffalu žije přibližně 258 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Do tohoto města se nyní můžete letět podívat i vy a to díky levným letenkám z Prahy do Buffala.

Letenky Praha - Buffalo v NY

Buffalo Niagara International Airport

Zkratka letiště: BUF
Letenky do USA - Buffalo v NY

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Buffalu

Mezinárodní letiště Buffalo Niagara International Airport se nachází zhruba 15 kilometrů severovýchodně od centra Buffala ve městě Cheektowaga. Letiště vzniklo v roce 1926 a jeho ozančení je BUF. Je to nejrušnější letiště v této oblasti. Buffalo Niagara International Airport má dvě asfaltové vzletové a příletové dráhy a jednu budovu terminálu, kterou ročně projde 4,7 milionu cestujících. I vy můžete být jedním z nich, protože na toto letiště se prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Do města se z Buffalo Niagara International Airport dostanete autobusovou dopravou – linky 24B, 27, 47, 68 a 204. Kromě toho jsou tu taxíky a půjčovna aut. Jezdí sem i autobusy z Kanady.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Buffalo v NY - místní čas: 19:25
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 42.886452, -78.878372
Vzdálenost z Prahy: 6709 km


Do Buffala za turistickými cíli

V Buffalu je mnoho turisticky zajímavých míst. Například byste určitě neměli minout Edward M. požární člun, který je považován za nejstarší aktivní požární člun a jedná se o americkou národní památku. Dále jsou tu krásné botanické zahrady Buffalo and Erie County Botanical Gardens, muzeum historie Buffalo, Buffalo and Erie County námořní a vojenský park nebo domovní komplex Darwin D. Martin. Známé niagarské vodopády se nachází asi 90 kilometrů od Buffala. Leťte se podívat z Prahy do Buffala – letenky jsou nyní laciné.

Levné letenky do Buffala

Amerika je svět netušených možností, tak proč se tam nejet podívat? Do města Buffalo se dnes prodávají levné letenky a to s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Buffala si můžete pořídit klidně hned teď, ale určitě neváhejte, protože jsou rychle pryč. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Buffala je 10 hodin a 40 minut, které můžete strávit v pohodlném letadle. Zabookujte si levné letenky z Prahy do Buffala ještě dnes.


Počasí Buffalo v NY

slunce

19°C

Východ slunce: 5:36

Západ: 20:55

Neděle

zataženo

21°C

teplota 27°C 15°C

Pondělí

zataženo

26°C

teplota 29°C 22°C

Úterý

sluncepolojasno

30°C

teplota 33°C 25°C

Středa

zataženodeštík

29°C

teplota 32°C 25°C

Letenka Buffalo v NY

Buffalo v NY se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Buffalo v NY - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Buffala.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace