letadlo ico Levné letenky do Bukurešťi

Bukurešť je hlavní město Rumunska, přičemž leží na jihovýchodě země. Centrem Bukureště protéká řeka Dâmbovița. První zmínky o městě jsou z 15. století, přičemž hlavním městem státu je od roku 1862. Bukurešti se přezdívá „Malá Paříž“. Ve městě žije 1,8 milionu lidí, úředním jazykem je tu rumunština, domluvíte se tu ale i maďarsky nebo německy, a měnou rumunský leu. Kupte si levné letenky do Bukurešti a poznejte toto město.

Letenky Praha - Bukurešť

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: BUH
Letenky do Rumunska - Bukurešť

Najdi nejlevnější letenku

Bucharest Aurel Vlaicu Airport (Baneasa Airport)

Zkratka letiště: BBU
Letenky do Rumunska - Bukurešť

Najdi nejlevnější letenku

Henri Coanda International Airport

Zkratka letiště: OTP
Letenky do Rumunska - Bukurešť

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Bukurešťi


Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí
Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí

8. 10.  |Připravili jsme Vám seznam měst v Evropě a blízkém okolí, kam se můžete podívat z Prahy za akční ceny. Místa: Ammán, Amsterdam, Atény, Barcelona, Bari, Basilej, Belfast, Benátky, Milán, Billund, Boloňa, Bordeaux, Bournemouth, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Bukurešti

Bukurešť má dvě mezinárodní letiště. Prvním z nich je Bucharest Henri Coandă International Airport, které nese označení OTP, a leží v Otopeni asi 16,5 kilometrů severně od centra Bukurešti. Otevřeno bylo v roce 1968, dnes má dvě betonové příletové a vzletové dráhy a jeden terminál, kterým každý rok projde 8,3 milionu cestujících. Do centra města se dostanete z Bucharest Henri Coandă International Airport snadno vlakem, autobusovou linkou 783 nebo taxíkem. Výstavba metra má začít v roce 2016. Druhé letiště Bucharest Aurel Vlaicu Airport s kódem BBU, které leží 8,5 kilometru severně od Bukureště. Otevřeno bylo už v roce 1909, dnes má jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, kde je každý rok odbaveno 2,1 milionu pasažérů. Doprava do města je z Bucharest Aurel Vlaicu Airport zajištěna autobusy číslo 131, 335, taxíky nebo tramvají číslo 5 (2015). Kupte si levné letenky do Bukureště, dokud ještě nějaké jsou.

Bukurešť
Aktuální kurz: 1 RON = 5.42
Bukurešť - místní čas: 12:03
Časové pásmo: Europe/Bucharest (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 44.433331, 26.1
Vzdálenost z Prahy: 1081 km


Do Bukurešti za turistickými cíli

Za největší symbol Bukurešti je určitě považován Palác parlamentu, který byl postaven v roce 1980 během vlády Nicolae Ceauşescu. Je to největší budova parlamentu na světě, která se zároveň může pochlubit jedním z největších kongresových center světa. Mezi další dominanty města patří triumfální oblouk, postavený podle francouzského vzoru, budova Romanian Athenaeum, která je od roku 2007 na seznamu světového dědictví UNESCO, památník znovuzrození nebo národní muzeum rumunského umění. Leťte s levnými letenkami do Bukurešti z Prahy už zítra.

Levné letenky do Bukurešti

Prozkoumejte hlavní město Rumunska, právě teď k tomu máte skvělou příležitost. Levné letenky do Bukurešti se prodávají opravdu za pakatel a navíc s odletem přímo z Prahy. Akční letenky do Bukurešti si můžete bez práce objednat online, ale určitě to udělejte co nejdříve, protože jsou rychle pryč. Doba letu z Prahy do Bukurešti trvá necelé dvě hodiny.


Letenka Bukurešť

Bukurešť se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bukurešť - Rumunsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bukurešťi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist