letadlo ico Letenky do Brunej
Brunei

Brunej oficiálně Sultanát Brunej nebo Národ Brunej je stát nacházející se v jihovýchodní Asii na ostrově Borneo na pobřeží Jihočínského moře. Brunejským sultánem je v nynější době Hassanal Bolkiah (2015). Oficiálním jazykem v Bruneji je malajština, ale snadno se tu domluvíte také anglicky a čínsky. Měnou je brunejský dolar. Celková populace Bruneje je přibližně 370 000 obyvatel, z nich asi 50 000 lidí žije v hlavním městě Bandar Seri Begawan. Časové pásmo Bruneje je +8 hodin. Levné letenky do Bruneje z Prahy jsou teď za akční ceny.

Měna Brunej: Brunejský dolar


Letiště Brunej

Podnebí v Bruneji

Brunej má tropické rovníkové klima. Teplota se tu během roku skoro nemění a udržuje se kolem 27°C, celkově ale kolísá mezi 23°C až 31°C. Každý měsíc prší přibližně stejně, obecně jsou ale deštivější zimní měsíce a méně potom jarní měsíce. Celkově během roku spadne přibližně 2 800 mm. Levné letenky do Bruneje z Prahy si kupujte co nejdříve.

Do Bruneje za turistickými cíli

Do Bruneje se jezdí za přírodou a také za písečnými plážemi. Většinu turistických atrakcí najdete na pobřeží, kde jsou letoviska s bělostnými plážemi a teplým oceánem. Zde se můžete nejen vykoupat a odpočinout si na sluníčku, ale také vyzkoušet potápění nebo nějaké vodní sporty. Hlavní město Bandar Seri Begawan pak nabízí mnoho zajímavých míst, jako je mešita sultána Omara Ali Saifuddina, mešita Ash Shaliheen, Brunejské muzeum, ceremoniální hala Royal Ceremonial Hall, královské mauzoleum, palác Istana Nurul Iman a odpočinout si potom můžete v parku Waterfront. Levné letenky do Bruneje jsou z Prahy a dnes se vám určitě vyplatí, protože jsou za akční ceny.

Do Bruneje za přírodou

Příroda v Bruneji je velmi rozmanitá a nachází se tu velký počet druhů zvířat i rostlin. Setkat se tu můžete například s asijským slonem, několika druhy makaků, leopardí kočku, leopardem obláčkovým nebo dokonce medvědem malajským. Za zvířaty se můžete podívat do rezervace Labi Forest, Hutan Siman Bukit Ladan nebo národního parku Ulu Temburong. S levnými letenkami do Bruneje si užijte zdejší přírodu.

Levné letenky do Bruneje

Podívejte se do jihovýchodní Asie za opravdu výhodné ceny s levnými letenkami z Prahy. Levné letenky do Bruneje se teď prodávají za nízké ceny a navíc jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Bruneje je asi 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Bruneje jsou ale rychle vyprodané, tak určitě neváhejte a rezervujte si je co nejdříve.

Brunej

Brunej je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Brunej čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace