letadlo ico Levné letenky do Bandar Seri Begawan

Bandar Seri Begawan nebo také Město Brunej je hlavní a největší město Bruneje. Nachází se na severozápadě státu na pobřeží Jihočínského moře na poloostrově. Městem protéká řeka Sungai Brunei, která tu ústí do Brunejské zátoky. Bandar Seri Begawan má přibližně 50 000 obyvatel, v metropolitní oblasti potom žije až 280 000 lidí. Úředním jazykem je tu malajština, ale domluvíte se i anglicky a čínsky. Měnou je brunejský dolar. Levné letenky do Bandar Seri Begawanu z Prahy jsou teď za opravdu výhodné ceny.

Letenky Praha - Bandar Seri Begawan

Brunei International Airport

Zkratka letiště: BWN
Letenky do Brunej - Bandar Seri Begawan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bandar Seri Begawanu

Mezinárodní letiště Brunei International Airport je největší v Bruneji a leží asi 1 kilometr severně od centra Bandar Seri Begawanu. Letiště začalo s civilními lety v roce 1953 a dnes je jeho značení BWN. Letiště v Bandar Seri Begawanu má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu, kde přistávají letadla z celého světa. Každý rok tu jedním terminálem proudí kolem 1,5 milionu spokojených cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, stačí si včas rezervovat levné letenky do Bandar Seri Begawanu z Prahy. Doprava do města je potom z letiště v Bandar Seri Begawanu zajištěna formou taxíků a autopůjčoven.

Aktuální kurz: 1 BND = 15.81
Bandar Seri Begawan - místní čas: 12:29
Časové pásmo: Asia/Brunei (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 4.88333, 114.933327
Vzdálenost z Prahy: 10335 km


Do Bandar Seri Begawanu za turistickými cíli

Ve městě se nachází několik zajímavých mešit, které byste určitě neměli minout. Jedná se o mešitu sultána Omara Ali Saifuddina, která je považována za jednu z nejkrásnějších mešit na světě, Ash Shaliheen a Jame'asr Hassanil Bolkiah. Dále se tu najdete královskou obřadní síň, královské mauzoleum, kde se nacházejí pozůstatky posledních čtyř sultánů. Určitě nevynechejte ani palác Istana, který je jedním z nejstarších v Bruneji, brunejské muzeum, brunejské historické muzeum, galerii Brunei Stamp nebo Kampong Ayer, což je vesnice kousek od města, kde jsou domy postaveny na chůdách. Odpočinout si potom můžete v některém z místních parků nebo na některé veřejné pláži. Využijte toho, že do Bandar Seri Begawanu se teď prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Levné letenky do Bandar Seri Begawanu

Užijte si dovolenou v hlavním městě Bruneje na pobřeží Jihočínského moře, nyní se do této destinace prodávají levné letenky. Levné letenky do Bandar Seri Begawanu jsou za výhodné ceny a navíc i s odletem z Prahy. Jejich rezervace je snadná a lze ji provést online. Průměrná doba letu z Prahy do Bandar Seri Begawanu je asi 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Bandar Seri Begawan

zataženoMrholení

27°C

Východ slunce: 6:08

Západ: 18:32

Středa

zataženoMrholení

27°C

teplota 28°C 25°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

25°C

teplota 27°C 24°C

Pátek

zataženodeštík

26°C

teplota 28°C 25°C

Sobota

zataženoMrholení

26°C

teplota 27°C 24°C

Letenka Bandar Seri Begawan

Bandar Seri Begawan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bandar Seri Begawan - Brunej i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bandar Seri Begawan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist