letadlo ico Letenky do Bosny a Hercegoviny
Bosnia and Herzegovina

Bosna a Hercegovina je stát v jihovýchodní části Evropy, jehož pouhých 20 kilometrů dlouhé pobřeží omývá Jaderské moře. Stát leží na Balkánském poloostrově, má 3,8 milionu obyvatel a jeho největším a zároveň hlavním městem je Sarajevo. V Sarajevu žije 370 000 obyvatel a sídlí tu vláda, parlament, ústavní soud a další významné instituce. Úředními jazyky Bosny a Hercegoviny jsou srbština, chorvatština a bosenština. Měnou je konvertibilní marka. Oproti České republice tu není žádný časový posun, oproti nultému poledníku je to o +1 hodinu. Rezervujte si levné letenky do Bosny a Hercegoviny, dokud ještě nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 BAM = 13.03


Letiště Bosna a Hercegovina

Podnebí v Bosně a Hercegovině

Jelikož většina státu leží ve vnitrozemí, klima tu také převažuje kontinentální. Zimy jsou v Bosně a Hercegovině mírného charakteru a teploty se udržují do -1°C. Léta jsou naopak teplá a dlouhá, kdy teploměry ukazují kolem 23°C. Na pobřeží jsou léta horká. Zakupte si levné letenky do Bosny a Hercegoviny.

Do Bosny a Hercegoviny za turistickými cíli

V Bosně a Hercegovině je mnoho míst, která byste určitě neměli vynechat při návštěvě tohoto státu. Jedná se například o Starý most, který je na seznamu dědictví UNESCO, mešitu Ferhat Pasha, město Doboj nebo Višegrad. V hlavním městě Sarajevu se určitě vydejte do centra města, kde najdete bazar ještě z osmanských dob Baščaršija, dále sarajevskou synagogu a katedrálu Nanebevzetí Panny Marie. Bosna a Hercegovina má také mnoho přírodních krásných míst, jako jsou vodopády Kravica, řeka Bune nebo národní park Sutjeska. Všechno to můžete vidět na vlastní oči, když si pořídíte levné letenky s odletem z Prahy do Bosny a Hercegoviny.

Levné letenky do Bosny a Hercegoviny

Už vás nebaví jezdit na dovolenou do Chorvatska a chtěli byste zkusit nějakou jinou zemi? Co takhle Bosna a Hercegovina? Do této destinace se nyní prodávají velmi levné letenky. Levné letenky jsou s odletem z Prahy a dají se rezervovat klidně hned teď přes internet. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Bosny a Hercegoviny záleží na konkrétním cíli, ale pohybuje se kolem 2,5 hodiny. Rezervujte si levné letenky do Bosny a Hercegoviny ještě dnes.

Bosna a Hercegovina

Bosna a Hercegovina je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Bosny a Hercegoviny čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist