letadlo ico Levné letenky do Banja Luka

Banja Luka se nachází na severozápadě státu Bosna a Hercegovina v regionu Bosenská krajina. Je to druhé největší město státu a zároveň hlavní město autonomního společenství Srbská Republika. Banja Luka leží na řece Vrbas a jejím soutoku s řekou Vrbanja. V Banja Luce žije asi 200 000 obyvatel. Jako úřední jazyk tu platí bosenština, chorvatština a srbština. Měnou je bosenská konvertibilní marka. A nyní se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Banja Luka

Banja Luka International Airport

Zkratka letiště: BNX
Letenky do Bosny a Hercegoviny - Banja Luka

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Banja Luce

Mezinárodní letiště v Banja Luce se nazývá Banja Luka International Airport a nese označení BNX. Je známé také jako Mahovljani Airport, podle vesnice, ve které se nachází. Letiště leží 18 kilometrů severně od Banja Luky a je tu jedna budova terminálu a jedna vzletová a příletová dráha. Ročně tu přistane asi 27 000 cestujících, včetně těch s levnými letenkami. Do města Banja Luka se můžete přepravit místní dopravou nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 1 BAM = 13.3
Banja Luka - místní čas: 21:14
Časové pásmo: Europe/Sarajevo (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 44.775829, 17.18556
Vzdálenost z Prahy: 626 km


Do Banja Luky za turistickými cíli

Město Banja Luka je vyhledávaným turistickým cílem především pro svou krásnou přírodu a zdejší lázně. V okolí města se nachází mnoho termálních pramenů. Odpočívat se dá také v nespočtu parků, ve kterých se nachází až 10 000 stromů, díky čemuž nese Banja Luca přezdívku „zelené město“. Oblíbená je i řeka Vrbas, kterou turisté sjíždějí. Nedaleko Banja Luky se nachází město Krupa na Vrbasu, kde se můžete podívat na krásný vodopád. Přijeďte si odpočinout do Banja Luky, s levnými letenkami na to má každý.

Levné letenky do Banja Luky

Poznejte Bosnu a Hercegovinu s levnými letenkami, které se nyní prodávají do zdejšího města Banja Luka. Krásné prostředí a město s příjemnou atmosférou – to vás čeká v Banja Luce, když si zakoupíte levné letenky s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Banja Luky je zhruba 2,5 hodiny. Zarezervujte si levné letenky z Prahy do Banja Luky hned teď.


Počasí Banja Luka

zataženo

20°C

Východ slunce: 6:13

Západ: 19:30

Úterý

zataženodeštíksněžení

4°C

teplota 5°C 2°C

Středa

zataženodeštík

7°C

teplota 9°C 4°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

8°C

teplota 11°C 3°C

Pátek

zataženo

10°C

teplota 13°C 5°C

Letenka Banja Luka

Banja Luka se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Banja Luka - Bosna a Hercegovina i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Banja Luka.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist