letadlo ico Letenky do Bolívie
Bolivia

Bolívie se oficiálně nazývá Bolivijský mnohonárodnostní stát a nachází se v Jižní Americe ve vnitrozemí. Své jméno dostala podle prvního prezidenta státu – Simóna Bolívara. Ačkoliv oficiálním hlavním městem Bolívie je Sucre, kde žije 300 000 obyvatel, administrativním sídlem je La Plaz. V něm žije přes 870 000 lidí a sídlí tu vláda Bolívie. Bolívie má celkem 37 úředních jazyků, mezi které patří například španělština, kečujština, avarština a indiánské jazyky. Měnou je boliviano. Časový posun je v Bolívii o -4 hodiny. Zakupte si levné letenky do Bolívie ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 BOB = 3.11


Letiště Bolívie

Podnebí v Bolívii

Klima v Bolívii je rozmanité. Léta jsou vlhká a horká na východě, kdy mohou teploty stoupat nad 30°C, na západě jsou potom víceméně suchá. Zimy jsou na západě mnohem chladnější a větrnější. V různých částech země je tedy různé podnebí a záleží jen na vámi vybrané cílové destinaci s levnými letenkami.

Do Bolívie za turistickými cíli

Mezi nejvýznamnější památky Bolívie patří archeologické naleziště Tiahunaco, kde se nachází velký počet rozmanitých staveb, známá Brána slunce, Chrám Kalasasaya nebo pyramida Akapana. Od roku 2000 je tato památka na seznamu světového dědictví UNESCO. Významná je také socha Ježíše Krista Cristo de la Concordia nacházející se na  San Pedro Hill. V Cerro Cumbre můžete navštívit pravý čarodějnický market a v Sucre je krásná katedrála. V Bolívii se nachází i mnoho národních parků. S levnými letenkami z Prahy do Bolívie všechna tato místa můžete poznat.

Fauna a flóra Bolívie

Příroda je v Bolívii velmi rozmanitá. Ze zvířat tu můžete najít klasické zástupce z deštného pralesa, jako jsou opice, pumy, tukani nebo jaguáři, ale setkat se můžete i s kajmany, mravenečníky, želvami, pštrosy, plameňáky nebo liškami. I rostlin je tu velký počet druhů. Přijeďte se na to podívat na vlastní oči s levnými letenkami do Bolívie.

Levné letenky do Bolívie

Vydejte se na dovolenou do míst, kde jste ještě nikdy nebyli – leťte do Bolívie. Do tohoto místa se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy, které se dají snadno zakoupit přes internet. Jsou ale rychle pryč, proto pokud opravdu chcete letět do Bolívie, rezervujte si je co nejdříve. Průměrná doba letu záleží na konkrétní destinaci, ale pohybuje se kolem 10 hodin. Leťte z Prahy do Bolívie, letenka do Bolívie vás to teď lacino.

Bolívie

Bolívie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Bolívie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist