letadlo ico Levné letenky do Cochabamba

Cochabamba je hlavní město stejnojmenného departmentu, ležícího ve střední části Bolívie. Město se nachází u pohoří And a je čtvrtým největším centrem v Bolívii. Cochabamba je známá také pod názvem „La Llajta“. Domovem je Cochabamba pro 630 000 obyvatel, s metropolitní oblastí jsou to necelé dva miliony lidí. Úředními jazyky jsou tu španělština, kečujština, ajmarština, guaraníjština a dalších 31 jazyků. Měnou je boliviano. Levné letenky do Cochabamby z Prahy jsou dostupné za výhodné ceny, tak si je zabookujte a nebudete litovat.

Letenky Praha - Cochabamba

Jorge Wilstermann International Airport

Zkratka letiště: CBB
Letenky do Bolívie - Cochabamba

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cochabambě

Jorge Wilstermann International Airport je mezinárodní letiště s IATA kódem CBB, které se nachází asi 3 kilometry jižně od centra Cochabamby. Pojmenované je podle uznávaného bolivijského pilota. Letiště v Cochabambě má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden terminál, kterým procházejí cestujících z domácích i zahraničních destinací. Každoročně je na letišti v Cochabambě odbaveno přes 1,3 milionu pasažérů. Levné letenky do Cochabamby z Prahy jsou teď za akční ceny, tak si je zabookujte online a neváhejte. Doprava do města je z letiště Cochabamba zajištěna autobusy a taxíky.

Aktuální kurz: 1 BOB = 3.04
Cochabamba - místní čas: 14:34
Časové pásmo: America/La_Paz (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: -17.3895, -66.156799
Vzdálenost z Prahy: 10832 km


Do Cochabamby za turistickými cíli

Cochabamba je oblíbenou turistickou destinací s mnoha zajímavými místy. Toto „Město věčného jara“, jak se někdy Cochabambě říká, má spoustu krásných parků a zahrad, mezi které patří i národní park Tunari. Dále tu ale najdete největší otevřené tržiště v jižní Americe La Cancha, velkou sochu Ježíše Krista Cristo de la Concordia, která stojí na kopci San Pedro, metropolitní katedrálu, chrám Sarco Templo la Merced a palác Palacio Portales. K vidění je tu toho hodně, určitě tedy nepromeškejte svou příležitost a zabookujte si levné letenky do Cochabamby z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Levné letenky do Cochabamby

Lákala by vás cesta do daleké destinace, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože si můžete snadno a rychle rezervovat levné letenky do Cochabamby a to s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Cochabamby asi 20 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Udělejte si výlet do Bolívie a zabookujte si levné letenky do Cochabamby z Prahy ještě dnes, dokud jsou za nízké ceny.


Počasí Cochabamba

sluncepolojasnodeštík

16°C

Východ slunce: 6:42

Západ: 17:59

Úterý

sluncepolojasnodeštík

18°C

teplota 22°C 12°C

Středa

slunce

19°C

teplota 24°C 14°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

20°C

teplota 24°C 14°C

Pátek

sluncepolojasno

20°C

teplota 24°C 14°C

Letenka Cochabamba

Cochabamba se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cochabamba - Bolívie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cochabamba.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist