letadlo ico Levné letenky do Bissau

Bissau je hlavní město státu Guinea-Bissau, přičemž tvoří druhou polovinu názvu tohoto státu kvůli odlišení od dalších Guineí ve světě. Bissau leží na pravém břehu řeky Gaba, která tu ústí do Atlantského oceánu na severozápadním pobřeží Afriky. V Bissau žije přibližně 400 000 obyvatel, kteří tu mluví portugalsky a kreolsky. Měnou je CFA frank. Bissau je největší město státu, zároveň je také administrativní a vojenské centrum. Levné letenky do Bissau jsou teď za akční ceny.

Letenky Praha - Bissau

Osvaldo Vieiro International Airport

Zkratka letiště: OXB
Letenky do Guinea-Bissau - Bissau

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bissau

Osvaldo Vieira International Airport je jediným mezinárodním letiště v zemi a jeho značení je OXB. Původně se nazývalo Bissalanca a leží 8 kilometrů severozápadně od centra Bissau. Letiště Bissau bylo postaveno v roce 1950. Letiště v Bissau má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaven velký počet cestujících. Ti se poté z letiště v Bissau dostanou do centra města autobusem, taxíkem nebo vlastní dopravou. Levné letenky do Bissau jsou s odletem z Prahy a pořídíte je snadno na internetu ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 XOF = 3.9
Bissau - místní čas: 7:22
Časové pásmo: Africa/Bissau (0 hodin)
Časový posun: -2 hodin

Souřadnice: 11.86357, -15.59767
Vzdálenost z Prahy: 5055 km


Do Bissau za turistickými cíli

V Bissau je mnoho zajímavých míst, která byste při své návštěvě neměli vynechat. Jedná se například o budovu parlamentu a ministerstvo spravedlnosti, francouzské kulturní centrum, dále monument v centru města či zdejší katedrálu. Najdete tu také ruiny prezidentského paláce, který byl poničený během občanské války. Projít se můžete také po promenádě a užít si pohled na přístav a řeku Gaba. Přestaňte o cestování jenom snít a kupte si levné letenky do Bissau s odletem z Prahy a poznejte další kousek světa.

Levné letenky do Bissau

Udělejte si výlet do Afriky a poznejte hlavní město státu Guinea-Bissau pěkně z blízka. Díky levným letenkám do Bissau poletíte přímo z Prahy a to za opravdu výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Bissau asi 9 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Bissau z Prahy si můžete rezervovat ještě dnes online.


Počasí Bissau

sluncepolojasno

29°C

Východ slunce: 6:39

Západ: 19:17

Středa

zataženo

29°C

teplota 31°C 27°C

Čtvrtek

zataženo

29°C

teplota 31°C 28°C

Pátek

sluncepolojasno

30°C

teplota 31°C 27°C

Sobota

sluncepolojasno

29°C

teplota 30°C 26°C

Letenka Bissau

Bissau se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bissau - Guinea-Bissau i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bissau.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist