letadlo ico Letenky Guinea-Bissau

Guinea-Bissau se oficiálně nazývá Republika Guinea-Bissau a je to stát ležící na severozápadním pobřeží Afriky. Druhá část názvu státu je zároveň také jméno hlavního města a je tomu tak proto, aby se tato Guinea odlišila od dalších ve světě. V hlavním městě Bissau žije přes 400 000 obyvatel a to z celkového počtu 1,6 milionu lidí v Guinea-Bissau. Úředním jazykem je tu portugalština a kreolština, měnou je CFA frank. Guinea-Bissau leží v časovém pásmu +0 hodina. Levné letenky do Guinea-Bissau jsou s odletem z Prahy a to za akční ceny.

Aktuální kurz: 100 XOF = 3.86


Letiště Guinea-Bissau

Podnebí v Guinea-Bissau

Guinea-Bissau má typické tropické klima, což znamená, že se tu během roku pravidelně střídá období dešťů a období sucha. Nejvíce srážek spadne mezi červnem až zářím či říjnem. Od prosince do dubna je v zemi sucho, přičemž zbývající části roku jsou přechodným obdobím. Během roku průměrně naprší přes 2 000 mm srážek. Teploty se celoročně pohybují kolem 25°C. Levné letenky do Guinea-Bissau si objednávejte na období sucha.

Do Guinea-Bissau za turistickými cíli

Na území Guinea-Bissau se rozkládají národní park Dulombi-Boe, přírodní park das Lagoas de Cufada, Parque Nacional das Florestat de Castanhez a národní park Varela. V hlavním městě vás čekají divadla, muzea, katedrála Bissau, justiční palác, monument v centru města nebo ruiny prezidentského paláce. Ve městě Gabú je pak nádherná mešita a místní kostel. Při pobřeží jsou rozsáhlé pláže s jemným pískem, dále čistá voda a mnoho turistických atrakcí. Kromě odpočinku a opalování tak můžete vyzkoušet například šnorchlování, potápění, rybaření nebo surfování. Dopřejte si s levnými letenkami do Guinea-Bissau z Prahy tu pravou dovolenou už zítra.

Do Guinea-Bissau za přírodou

Až si koupíte levné letenky do Guinea-Bissau, nezapomeňte při dovolené navštívit některé safari. Ve volné přírodě se tu můžete setkat se slonem africkým, lvem, hrabáčem, damanem pralesním, šimpanzy, mangustou žíhanou, leopardem, antilopou koňskou, voduškami a dalšími zvířaty. Nádherná je také místní flóra.

Levné letenky do Guinea-Bissau

Poznejte další kousek světa, nyní se levné letenky prodávají do afrického státu Guinea-Bissau. Levné letenky do Guinea-Bissau jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je 9 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci. Levné letenky do Guinea-Bissau jsou k dostání na internetu a to za neskutečně výhodné ceny. Neváhejte a nepromeškejte svou příležitost podívat se Afriky s levnými letenkami do Guinea-Bissau z Prahy.

Guinea-Bissau

Guinea-Bissau je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Guinea-Bissau čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist